הפקת בנות ים mermaid לבוק בת מצווה

בוק בת מצווה בים בהפקה מרגשת וייחודית.

בת הים היא יצור מימי אגדי. בנות הים מופיעות בפולקלור של תרבויות רבות ברחבי העולם, כולל המזרח התיכון, אירופה, אפריקה ואסיה. חלק מהתכונות של בנות ים הושפע מהסירנות של המיתולוגיה יוונית. בנות הים ניצפו ודווחו על ידי כריסטופר קולומבוס במהלך החיפושים שלו בקאריביים,  אמנם אין ראיות מדעיות כי בתולות ים מתקיימות מחוץ פולקלור, אבל דיווחים על תצפיות בתולת ים ממשיכים עד עצם היום הזה, כולל דוגמאות מהמאה ה -21 מישראל וזימבבואה.

בנות הים היו נושא פופולרי של האמנות והספרות במאות האחרונות, כמו באגדה הידועה של הנס כריסטיאן אנדרסן "בת הים הקטנה". כילד, הוקסמתי מאוד מבת הים, ותמיד כשהלכתי לים לשחות ולצלול, תמיד חיפשתי בת ים יפייפה שאולי יושבת על הסלע ומביטה בשקיעה. היום, כשיש בידי את היכולות הטכניות, המעוף והיצירתיות, החלטתי להגשים חלום ישן וליצור הפקה מדהימה של בנות ים לבוק הבת מצווה. לאחר המון תכנונים, לילות ללא שינה, וגם הרבה לבטים (קצת חששתי מנושא הבגד ים בבוקים) החלטתי "ללכת על זה" וליצור הפקת פנטזיה מושלמת. 

התוצאה הפתיעה אפילו אותי. לאט לאט ראיתי איך החלום שלי הופך מסתם חלום, למציאות מדהימה. את הפקת בת הים אני לא שומר רק "למקרים מיוחדים". למעשה, ההפקה הזאת מתאימה לכל "בת מצווש" שרוצים להפיק בוק לאירוע שלה, ולשלב בו את הפקת בת הים. אני מזמין אתכם לטעימה קטנה מהקסם הגדול. אוהב, רונן.