בוק אורבני בתל אביב לבת המצווה

הבוק המטריף "ללא הפסקה" בתל אביב

בוק בת מצווה הוא זיכרון ויזואלי שבת ה-12 תיקח איתה להמשך חייה, לכן הוא אמור לייצג את מי שהיא באמת, בגיל המופלא הזה. מצד אחד היא כבר לא ילדה ומנגד עוד לא אישה, ויש לה כבר בוודאי העדפות שונות בנוגע ללבוש, לאקססוריז, לאוכל וכמובן תחביבים שהיא מקדישה להם זמן ופעילויות שאהובות עליה במיוחד. כל ילדה היא שונה ולכל אחת הייחוד שלה, שבא לידי ביטוי בתוך הבוק האישי שיופק עבורה, לכבוד יום הולדתה.

יש בנות שאוהבות להיות בתנועה, אוהבות את ההתרחשות מסביבן, את הצבעים, המכוניות, קירות הגרפיטי, החנויות ובעיקר את העיר עצמה, בה הכל קורה. לכן הפקנו במיוחד עבורן בוק בת מצווה אורבני, מטריף וצבעוני שכולו קורה בעיר הגדולה תל-אביב. בוק בת מצווה אורבני הוא בוק צבעוני, קופצני, זורם, כזה שכל שניה שונה מהקודמת.

צרו קשר באתר או בטלפון: 052-2295517

המדריך השלם לצילום בוק בת מצווה בסגנון אורבני

הקדמה: מהו צילום ספר בסגנון אורבני?

צילום בוק בסגנון אורבני הוא סוג של צילום הלוכד את תפאורות ורקעים אורבניים, בעיקר בעיר תל אביב. צילומי התמונות מבוצעות בדרך כלל בסביבה עירונית ולרוב ולוכדים את החיים התוססים שבה. סוג זה של צילום קיים כבר עשרות שנים, אך רק לאחרונה הוא התחיל לצבור פופולריות.

כיצד נולד הרעיון ליצור בוק בת מצווה אורבני?

עד שיצרנו את הקונספט, רוב צילומי הבוק היו בסגנון "קלאסי", כלומר צילומים בפארק כלשהו שקרוב לבית, עם מספר פינות ירוקות, בד"כ כלת הבת מצווה לבשה חצאית או כמה שמלות, זר לשיער, וכולם היו מאושרים. בשנים האחרונות הבנו שיש בנות מצווה שהן בדיוק ההיפך. הן אינן אוהבות ללבוש שמלות וחצאיות, הן אוהבות מאוד את הסביבה העירונית, את החיים התוססים, את הצבעים וההתרחשיות. לכן, ישבנו וחשבנו כיצד אנחנו יוצרים עבורן בוק מושלם, שיתאים בדיוק לאופי שלהן.
חיפשנו מספר לוקיישנים, ולקח לנו מעט זמן למצוא את הלוקיישן המושלם, בו יש הכל מהכל, גם קירות גראפיטי, גם רחובות ציוריים, גם צבעים ותנועה, ים מהמם שאפשר לצלם בו בשקיעה ואם רוצים, אפילו פינות ירוקות, כי אחרי הכל, גם לאמא מגיע קצת נחת...

מה מצפים לקבל כשמצלמים בוק אורבני?

אז מה הייתם מצפים לראות עבור בוק בת מצווה עירוני? דבר ראשון גיוון. העיר מספקת לנו מנעד רחב של לוקיישנים מיוחדים ומגוונים, שכל אחד מהם מספר סיפור אחר, ומביא לנו אווירה אחרת בתמונות שנקבל.
בצילומים אנחנו יכולים לראות תרבות אורבנית, גרפיטי, סגנון רחוב, תנועה, מדרכות ומגרשי ספורט ובעיקר המון צבעים. אלבום תמונות לבת מצווה בסגנון אורבני הוא אלבום תמונות שתופס את מהות העיר ומהות כלת הבת מצווה, האנרגיות שלה, האופי שלא נח לעולם. הצילום יכול ללכוד את הצבעים השונים על קירות גרפיטי, השקיעה בים או רחובות צבעוניים. זוהי דרך מצוינת לזכור את כל הרגעים האהובים עליך מהיום המיוחד שלך, בצילומי הבוק.

מה חשוב לדעת כשמצלמים בוק אורבני?

הכי חשוב קודם לראות דוגמאות קודמות של בנות מצווה שכבר צולמו באווירה אורבנית. חשוב להכיר את הלוקיישנים השונים בהם נצלם, ובמידה ויש לכלת הבת מצווה העדפה מסויימת או דגש כלשהו בלוקיישן מסויים, כדי לומר זאת מראש.
חשוב להכין את הסטים של הבגדים מראש לפני הצילומים, ככה לא נבזבז זמן בבחירת הבגדים ביום הצילום עצמו, ונתמקד רק בצילום.
חשוב להכין שתייה וגם משהוא קטן לאכול, בכדי שנוכל לחדש את האנרגיות מסט לסט, ולא להסתמך על קיוסקים בסביבה, שיכולים להיות סגורים דווקא בזמן הצילומים. כשמצלמים בוק בת מצווה בסגנון אורבני, חשוב לדעת מתי לצלם בזמנים מתאימים עם תאורה טובה ומחמיאה. כמו כן, חשוב להיות בעל ידע על לוקיישנים מיוחדים לצילום, היכן המקומות הכי מיוחדים להצטלם בהם, ובאילו שעות כדאי להגיע אליהם. מעבר לכך, יש צורך לדעת לשלב אביזרים מדליקים בצילום על מנת שניתן יהיה להלביש את כלת בת המצווה כראוי לצילומים.

כמה שעות הצילומים?

הצילומים הם בסביבות 4 שעות מלאות, שכולן מוקדשות לצילום ולמעבר בין הלוקיישנים השונים. בכדי שנוכל להגיע לכל מקום, אנחנו נותנים לכלת הבת מצווה את כל הזמן שבעולם שהיא תוכל להרגיש נוח, ולא לחוצה. נלקחות בחשבון הפסקות שתיה וגם הפסקת אוכל להתרעננות. מבחינתנו הצילומים הם לא מירוץ, אלא עבודה בכיף ובנחת. כלל אצבע מאוד חשוב, שלטעמינו עדיף מעט תמונות טובות מאשר הרבה תמונות לא טובות. לכן אנחנו מקדישים 4 שעות צילום, שנוכל לעבוד בכיף וברוגע.

צילום בזמנים מתאימים ונוחים: צילום בוק אורבני מחייב לקחת בחשבון כשאתם מצלמים. לדוגמה, אם מזג האוויר גרוע או שמתקיימים אירועים אחרים בקרבת מקום, אז זה לא יהיה נכון לצלם תמונות בשלב זה. הזמן הטוב ביותר לצלם הוא במהלך היום, כאשר הוא מואר. ואת צילומי השקיעה לעשות כחצי שעה לפני שקיעת החמה. חשוב לדעת היכן לצלם בוק מסוג זה. לדוגמה, כלת הבת מצווה יכולה להצטלם במגרש ספורט, על גבי פסי רכבת או בפינת רחוב.

אילו אביזרים מגיעים לבוק האורבני?

אנחנו דואגים להביא אקססוריז מדליקים לצילומים בכדי לגרום לתמונות להיות אפילו יותר טובות ומגוונות:
אנחנו מביאים קאפקייקס, סקוושי, זרים לשיער, חצאיות שיפון חלקות, שלט שאפשר לכתוב עליו, 2 סוגי משקפיי שמש, כובעים מיוחדים, זר בוקה פרחים, לב עם הסיפרה 12, מכשיר בועות, צמידים צבעוניים ועוד המון אקססוריז מתחלפים שיוסיפו לתמונות צבעוניות וסטייל.

מה כדאי ללבוש לבוק אורבני?

לכל לוקיישן בבוק האורבני, אנחנו ממליצים ללבוש סט בגדים שונה:
בחלק הקלאסי, מתחם התחנה, אנחנו ממליצים ללבוש משהוא קצת חגיגי, רישמי, אפילו את שמלת בת המצווה או סט חג כלשהו, שיתאים לאווירת הוינטג' שקיימת במתחם.
בחלק העירוני - בגראפיטי, אנחנו ממליצים על סטים צבעוניים וקצרים, כמו ג'ינסים קצרים, חולצות קצרות וצבעוניות.
בחלק הספורטיבי, מגרש הספורט, אפשר להביא בגד אימון, בגד ספורט, אפילו חליפה ספורטיבית.
בחלק של נווה צדק, אפשר להביא חצאית או משהוא קלאסי אחר, במידה ורוצים צילומים "קלאסיים" של בנות מצווה.
לצילומי הים אנחנו ממליצים להביא או חצאית מתנפנפת ברוח, או שרוואל לבן ואפשר לקבל מאיתנו גם חצאית יפה וגדולה מתוך הבחירה שלנו.
יש בנות מצווה שהביאו בגד ים, או ג'ינס קצר ובגד ים חלק עליון בלבד. אנחנו נשמח לייעץ לכן לגבי הביגוד וכמובן בכל שאלה.
אתן מוזמנות לפנות אלינו ונשמח לייעץ ולעזור.

בוק בת מצווה דוגמאות: כל מה שבת המצווה מחפשת באלבום שילווה אותה לכל החיים

בעולם שבו תיעוד היום יום הוא חלק בלתי נפרד מחייהן של בנות ה-12, ברור שגם את חגיגות בת המצווה שלהן בנות ירצו לתעד, בצורה הטובה והמקצועית ביותר שיש. הפעם, זה היום המיוחד של הילדה שלכם והיא תרצה להרגיש כמו כוכבת אמיתית, כשעדשת המצלמה מכוונת רק אליה והיא נמצאת במרכז העניינים.

הבגדים שהיא הכי אוהבת ללבוש, התכשיטים שהכי יפים בעיניה, האקססוריז שהיא אוהבת לשלב במלתחה שלה והטרנדים שהכי מדברים אליה – כל אלו ייכנסו לתוך אלבום בת המצווה שלה, שיהיה התמצית של הלוקים שמאפיינים אותה ואת אישיותה.

המטרה של יום הצילום המיוחד הזה, היא כפולה: להעניק את תשומת הלב לחוגגת המאושרת ובמקביל לייצר אלבום מקצועי ומעוצב שכל-כולו היא, במלוא מובן המילה.

איך זה עובד? בוק בת מצווה בעיר הגדולה, שלב אחר שלב

את הבוק נתחיל במתחם התחנה, עם פסי הרכבת והחנויות בוטיק המעוצבות. לאחר מכן נצעד לים, עם המנהרה הגדולה, נשלב צילומים על חוף הים של תל אביב, נשתלב ביחד עם בניני מרכז האופנה והטקסטיל, נגיע למתחם הגרפיטי הגדול, נצטלם בתל-אופן, ואפילו אם תרצו להרחיב את הבוק ולהוסיף שעות צילום, נגיע לשוק הכרמל הציורי, בדוכני הפירות, דוכני הפרחים ועוד... את כל זה נערוך לאלבום בת מצווה מטריף ומיוחד. בוק אורבני הוא הפקה מקורית, הפקה עירונית לבנות שאוהבות להרגיש מיוחדות, חלק מהאווירה ומכל ההתרחשויות. אין ספק שבנוסף לתמונות המהממות, החוויה תהיה מרגשת, כזאת שלא תשכח לעולם. אנחנו חייבים להחמיא לפרזנטורית שלנו, נויה שרם המהממת, שבזכות הקצב והיופי המדהים שלה, הבוק יצא מושלם! אתן מוזמנות ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולהזמין את הבוק שתמיד חלמתן עליו.