הזמנה דיגיטלית - הפקת הזמנות דיגיטליות

הזמנות דיגיטליות לאירועים ואישורי הגעה

רגשו את האורחים שלכם עם סרטון הזמנה דיגיטלית מעוצב וחדשני.
קבלו את ההזמנה החל מ-15 דקות* ישירות לוואטסאפ.

מה זאת הזמנה דיגיטלית?


כאשר חוגגים אירוע, כמו חתונה, בר/בת מצווה או אפילו יום הולדת, אנחנו רוצים להזמין את האנשים שהכי חשובים לנו, לחגוג ביחד איתנו.
בכדי להזמין אותם לאירוע בצורה מסודרת, יש ליצור עבורם הזמנה לאירוע ולשלוח להם אותה. כך האורחים יודעים מתי להגיע, באיזה מקום האירוע ועוד...
ישנם מספר סוגי הזמנות, והבולטות בינהן הן הזמנות נייר רגילות או הזמנות דיגיטליות מעוצבות.
 הזמנות נייר אלו הזמנות "מהדור הישן", כלומר הזמנות רגילות מודפסות על נייר, שאותן מחלקים לאורחים.
הזמנה דיגיטלית זאת הזמנה לאירוע, שאינה מודפסת על נייר, אלא נוצרת באמצעות אפליקציה ונשלחת ישירות לאורח כסרטון וידאו מעוצב, עם כל הפרטים של האירוע, כגון תאריך האירוע, השעה, כתובת האירוע ואפילו לחצן ניווט לאירוע. הזמנה דיגיטלית למעשה היא סרטון וידאו, שנשלח ישירות לוואטסאפ של האורחים.
בנוסף, קיימות הזמנות דיגיטליות שהן למעשה דף נחיתה שאיתו אפשר לאשר הגעה לאירוע. באישור ההגעה, האורח רושם  כמה מוזמנים אמורים להגיע לאירוע ובכך מתאפשר לבעלי האירוע להתארגן מראש  ולדעת כמה אנשים בדיוק אמורים להגיע בכך להתאים את עצמם בצורה טובה יותר מבחינת תקציב, קייטרינג ושולחנות באירוע. כיום, כשלכל אחד יש סמארטפון צמוד, הזמנות דיגיטליות לאירועים עברו ישירות למכשיר הנייד של כל אורח ואורח.  הזמנה דיגיטלית למעשה מייתרת את הצורך להדפיס הזמנות על נייר כמו פעם.

מה הם היתרונות של הזמנה דיגיטלית?


למעשה, יש שלושה יתרונות בולטים בהזמנה דיגיטלית - חוץ מהעיצוב המיוחד והחדשנות:
1. מהירות - הזמנה הדיגיטלית ניתן להפיק תוך מספר דקות קצר ובכך לייעל את תהליך הזמנת האורחים לאירוע. ההזמנה הדיגיטלית נוחתת ישירות בוואטסאפ, ואפשר ישר להתחיל לשלוח לאורחים את ההזמנה. אין צורך לחכות להדפסה של הזמנות נייר, או להתחיל להתנייד לבית דפוס.
 2. מחיר - ייתרון נוסף הוא מחיר הזול של ההזמנה הדיגיטלית. בהזמנה דיגיטלית העיצוב כבר מוכן מראש, ווצריך רק לבחור מתוך העיצובים הקיימים. אין צורך במעצב גראפי, גרפקאי, ולא בבית דפוס שידפיס את ההזמנות על נייר. כאשר חוסכים את כל השלבים והתחנות האלה, מקבלים הזמנה במחיר נמוך בהרבה ביחס להזמנת נייר.
 3. יעילות - לאחר שההזמנה מוכנה, ניתן לשלוח אותה בוואטסאפ לכל האורחים ממש בלחיצת כפתור. בניגוד להזמנות נייר רגילות שאותן יש לחלק בדואר, לברר את הכתובת של כל אורח ואורח, להכניס את ההזמנה למעטפה, להדביק בולים, ללכת לדואר ולשלוח. יש כאלה שממש נוסעים עם ההזמנות ומחלקים אישית לכל האורחים. כמובן שתהליך כזה דורש זמן, נסיעות, דלק טרחה והמון טלפונים לבירורים.  הזמנה דיגיטלית תחסוך את כל הטרחה הזאת. לסיכום, הזמנה דיגיטלית תחסוך זמן, טרחה וכסף. וכמובן, תשמור על כל העצים ביער כי היא לא משתמשת בנייר.

מה חשוב לדעת כאשר מפיקים הזמנות דיגיטליות?

הזמנות דיגיטליות צריכות להיות ניתנות להתאמה אישית. להזמנה הזאת האורחים נחשפים לראשונה באירוע, עוד לפני שהוא התחיל, לכן חשוב שיהיה מבחר של תבניות מעוצבות, שמהן יהיה אפשר לבחור את מה שהכי מתאים ומייצג את האירוע. חשוב שבתהליך יצירת ההזמנה יהיה מקום לכל האינפורמציה שצריך להכניס ולעדכן את האורחים, מלבד למקום ולשעה, כמו למשל אינפורמציה על הסעה שתצא לאורחים בשעה מסויימת, או שזה אירוע שמשלב בריכה וצריך להביא בגדים להחלפה.
יש כאלה שאפילו רושמים את התקליטן או את הזמרים האורחים שיהיו באירוע, ובכך גורמים לאורחים לצפות לאירוע כבר כמה ימים לפני שהוא מתחיל.

כיצד ההזמנה מוצגת אצל האורחים?

כאשר ההזמנה נשלחת לאורחים, היא תיפתח כסרטון וואטסאפ סטנדרטי בטלפון. האורחים יוכלו לצפות בכל הסרטון ומשם לקבל את האינפורמציה שהם צריכים לאירוע שלכם. בנוסף, חשוב שתהיה אופציה ל"צלמנית" - או באנגלית "thmbonail" המטרה שלה היא בעצם לחסוך לאורח את הצורך לצפות בכל פעם מחדש בסרטון ההזמנה ע"י כך שהצלמנית מופיעה כתמונה הפתיחה בוואטסאפ של האורח, וזאת ללא צורך בצפייה או הפתיחה של הסרטון. בצלמנית למעשה מופיעים כל הפרטים החשובים בהזמנה, כמו השעה, תאריך ומקום האירוע. הצלמנית למעשה חוסכת לאורח טרחה לצפות כל פעם מחדש בהזמנה, ולקבל את כל הפרטים בשניה אחת.

 מה קורה אם אין לאחד האורחים סמארטפון?

נכון שההזמנה נועדה לשליחה בוואטסאפ, אבל ידוע שיש עדיין אורחים שאין להם סמארטפון או וואטסאפ. לכן, את ההזמנה מקבלים גם למייל באופן אוטומטי, כקובץ וידאו מצורף. קובץ הוידאו מתאים לשליחה בכל מערכת מייל רגילה, כזאת שכולנו משתמשים בה ביום יום.  לכן לא ממש צריך לדאוג, תמיד יש דרך שאפשר לשלוח את ההזמנה לאורחים גם במייל.
 

מדוע כדאי לשלב אישורי הגעה ביחד עם ההזמנה?

ידוע שאירוע באולם ואפילו מסיבת יום הולדת, יש לתכנן בקפידה. לדעת כמה אורחים מגיעים בכדי לתכנן את מספר השולחנות באירוע, לתכנן כמה אוכל צריך להכין, כמה מתנות לאורחים צריך ועוד. כאשר משתמשים במערכת אישורי הגעה, אפשר לדעת און ליין בכל רגע נתון, כמה אורחים יגיעו לאירוע.
את הלינק אפשר לשלוח בנוסף להזמנה הדיגיטלית, והאורח נכנס ללינק וממלא את אישור ההגעה שלו. ניתן אפילו לצרף למערכת האישורים גם הצהרת בריאות במידה ויש הנחיות לכך. מערכות אישורי הגעה טובות, יכולות לשלוח לבעלי האירוע דפי אקסל עם שמות האורחים שיגיעו, כמה מכל משפחה מגיעים, ואפילו להראות
בצורה גראפית של "עוגה" כמה אורחים יגיעו, לעומת אורחים שלא יגיעו. בנוסף, יש במערכות אישורי הגעה מתקדמות אופציה  ל"אולי" כלומר האורח עדיין לא החליט להגיע, והוא עדיין מתלבט. ניתן לקבל את רשימת האורחים המתלבטים ולהתקשר אליהם.   

כיצד הזמנה דיגיטלית און ליין עובדת?

במקום להתקשר למעצב/ת הגרפי ולהתחיל להקריא את כל הפרטים של האירוע, הזמנה און ליין הרבה יותר נוחה לעבודה. נכנסים עם הסמאטטפון לממשק של ההזמנה, ממלאים את כל הפרטים, רושמים את המייל שלכם ומספר הטלפון לוואטסאפ וזהו! ממשק הזנת הפרטים של ההזמנה הוא צריך להיות מאוד קל ונוח לתפעול גם מי שלא מבין בתוכנות עריכה או עיצוב.

הזמנות דיגיטליות מתאימות לכל אירוע

באירוע חתונה,
ההזמנות לחתונה נשלחות ישירות לוואטסאפ של האורחים,
 עם התמונות של הזוג המאושר, הפרטים על החתונה כגון תאריך, שעה, מקום האירוע ועוד. יש כאלה אנשים שטוענים שזאת הדרך הכי טובה ומקורית להזמין את האנשים החשובים.

לגבי הזמנות לאירוע בר מצווה: 
אירוע בר מצווה בימים אלו, הוא לפעמים יותר מושקע מחתונה, לכן חשוב להקפיד מראש על כל הפרטים הקטנים, כמו מקום האירוע, התקליטן,
 הבוק בר מצווה, המצגת ועוד. כדאי להוריד דאגה אחת פחות מהראש, ולהפיק את ההזמנות און ליין. מאוד פשוט להיכנס ולרשום את הפרטים בממשק ההזמנה.

אפשר להפיק הזמנה דיגיטלית לבת מצווה:,
 התהליך צריך להיות קל ופשוט. בד"כ כל מה שצריך לעשות זה לבחור את ההזמנה שאוהבים, למלא פרטים, להעלות את התמונה הכי יפה של כלת הבת מצווה, ווההזמנה נוחתת אצלכם ישירות למייל ולוואטסאפ. אפשר לבחור מהמון סגנונות, כמו הזמנה קלאסית, הזמנה בסגנון טיק טוק tik toc, פיות,נסיכות וכל סגנון שאפשר לחלום עליו.

נשמח לענות לכם על כל שאלה בקשר להפקת הזמנה דיגיטלית
בטלפון 0522-295517
ואפשר לשאול אותנו גם במייל
[email protected].il*זמן שליחת ההזמנה הוא בכפוף לתקנון תנאי השימוש