מצגת הבר מצווה של גל עובדיה

איך אפשר לשלב גם "מצחיק" וגם "מרגש" במצגת אחת?

איזה כיף זה משפחות שאוהבות לטייל, נכון? תמונות משפחיות מכל העולם, אלו התמונות הכי טובות לשילוב במצגת בר מצווה. בעצם, משפחת עובדיה היא משפחה שעברה המון חוויות משותפות ורצתה לעשות מהן מצגת לכבוד הבר מצווה של גל.
כיצד ניגשנו לעבודה?
דבר ראשון החלטנו אילו תמונות וסרטונים יכנסו לתוכה. חשוב מאוד לבחור את התמונות הכי יפות ואת הסרטונים הכי מעניינים שישתלבו במצגת בצורה מושלמת ונכונה.
לאחר מכן התחלנו במלאכת הגרפיקה המורכבת. כל מצגת בר מצווה היא למעשה מספר של מיני-מצגות קטנות שמשלבות בתוכן גרפיקות ואנימציות שמתאימות לקונספט ולנושא של מקבץ התמונות.
המוזיקה מאוד חשובה לקצב של. יש קטעים יותר מרגשים, ויש קטעים יותר מצחיקים והמוזיקה חייבת להיות בהתאם. אפשר להשתמש בשירים לועזיים כמו של להקת COLDPLAY וגם שירים "קלאסיים" יותר עבריים כמו של אריק איינשטיין "בגילגול הזה". התאמת המוזיקה לגרפיקה היא מלאכת מחשבת, ולמעשה כל התורה כולה. אנחנו דואגים שהאורחים באירוע הבר מצווה יהיו מרותקים למצגת, ורק יחמיאו לאחר ההקרנה.
אופן הקרנת המצגת על המסך והאופן שבה היא מוצגת, לא פחות חשובה באופן ההכנה שלה . במידה וההקרנה לא תהיה מושלמת, למשל אם הסאונד יהיה נמוך, האורחים לא יצליחו להתחבר למצגת, וידברו בינם לבין עצמם. גם המסך עצמו צריך להיות איכותי. אם המקרן יהיה ישן/עייף או שמקרינים את המצגת על מסך לדים מיושן, המצגת תהיה מטושטשת ולא יהיה אפשר לראות אותה כמו שצריך.
נשמח לעזור לכם בכל שאלה שתתעורר.


מצגת בר מצווה גל | מצגת מרגשת ומקורית | מצגת מושלמת לאירוע בר מצווה