המצגת של אסף - כל מה שתרצה

מצגת מושקעת במיוחד לאירוע בר מצווה

כל מצגת לבר מצווה היא עולם ומלואו, ולמעשה, מאחורי כל המצגת עומד סיפור חיים שלם, של אהבות, תחביבים חוויות, משפחה וחברים.

כיצד הפקנו את המצגת של אסף?

הדבר הראשון שעומד מאחורי כל מצגת, זה הסיפור האישי. אנחנו לא מתחילים אפילו לאסוף את חומרי הגלם, בלי שאנחנו מכירים באופן אישי את חתן הבר מצווה. מי הוא, מה הוא אוהב, מה הוא חולם להיות כשיהיה גדול, מי זאת המשפחה שחוגגת איתו ומי הם האורחים שעומדים לצפות בסרט. זה השלב הכי חשוב וקריטי, וכשעוברים אותו, הדרך נעשית כבר קלה הרבה יותר.

כיצד אוספים תמונות וסרטונים למצגת?

כשהבנו מה הם הנושאים שאנחנו רוצים להכניס לתוך הסרט, רק אז אנחנו מתחילים במלאכת איסוף החומרים. אנחנו מוודאים שיש לנו מספיק תמונות לכל נושא, מספיק קטעי וידאו שמתאימים לנושא, שאין יותר מידי חומרים בנושא אחד ופחות מידי חומרים בנושא אחר.
האיזון בין קטעי הוידאו לבין התמונות שנאספות במשך השנים הוא חשוב. זה מה שיגרום לסרט "לזרום" או להיות עייף ומשעמם. (וביננו, אף אחד לא רוצה את זה).

החלק הויזואלי של המצגת VISUAL :

כולנו שמענו על "אפקטים". אבל לא כולנו יודעים שהאפקטים הם למעשה נועדו לשרת את המטרה, ולא להיות המטרה עצמה. חשוב להבין שאפקטים מיוחדים זה דבר חשוב במצגת, אבל כאשר הם משתלטים על אותה מצגת בר מצווה עצמה, זה כבר הופך למשהוא שהוא פחות מומלץ. לכן אנחנו מנסים להתאים את האפקטים למצגת עצמה לפי אופי הנושא. למשל חלק שהוא נוסטלגי יותר, יקבל אפקט של ספר זכרונות ישן. וחלק של חברים יקבל אפקט של אייפד או משהוא דומה.

החלק המוזיקלי של המצגת SOUND :

אמנם תמונה שווה 1000 מילים, אבל היא לא שווה הרבה אם אין מוזיקה טובה ומתאימה שתלווה את המצגת. במצגת ממוצעת צריכים שיהיו לפחות 2-3 שירים אם לא יותר. ושהם ייתחלפו לפי אופי התמונות והנושא. זה נכון שאנחנו מאוד מתחשבים בטעם המוזיקלי של חתן הבר מצווה ושל האורחים, אבל חשוב גם להבין שאם המוזיקה לא תואמת את הנושא של התמונות, זה פשוט לא עובד. אי אפשר למשל לשים תמונות של הסבתא של החתן, וברקע לשים שיר של "פנתרה" של נעה קירל, זה ייראה תלוש ולא נכון. לכן ביחד עם המשפחה אנחנו מוודאים שכל השירים יתחברו אחד לשני.

חלק הקרנת המצגת באירוע :

הרבה לא נוטים לייחס הרבה חשיבות לחלק הזה, ולמעשה הרבה אולפני הפקה, לאחר מסירת הסרט ללקוח, לא ממש מתעכבים על החלק הזה, אבל מהנסיון שלנו בפלאשבק הפקות של למעלה מ-18 שנים, גם המצגת הטובה ביותר, כשהיא לא מוקרנת בצורה טובה ונכונה, היא לא תעבוד ולא תשאיר שום רושם על האורחים. ולכן לאחר מסירת המצגת, אנחנו שולחים גם הנחיות מסודרות כיצד להקרין את המצגת בצורה הטובה ביותר. למשל צריך לדאוג להכריז על המצגת לפני הקרנתה לוודא שהאולם חשוך, ולבדוק שהמלצרים לא מסתובבים תוך כדי.
 
אתם מוזמנים לצפות במצגת מושקעת במיוחד לכבוד הבר מצווה של אסף, ולהנות לפחות כמו שאנחנו נהננו להפיק אותה.

מצגת בר מצווה | המצגת של אסף | כל מה שתרצה