מצגת מציאות רבודה-אמן הלגו

אומן הלגו - זוכה פרס נובל - המצגת של הראל

איך זה שילד בן 13 זוכה בפרס נובל לאיכות הסביבה? אנחנו מזמינים אתכם לצפות במצגת בר מצווה בסגנון "מציאות רבודה" שבה נספר כיצד הראל המציא שיטה שבה כל דבר בעולם יהיה בנוי מלגו, המכוניות, הטלוויזיה, נעליים משחקים ועוד.
מצגת בר מצווה מציאות רבודה היא למעשה מצגת שמשלבת תמונות ילדות ישנות, קטעי וידאו ישנים בשילוב של דמיון ופנטזיה. אנו למעשה רושמים תסריט למצגת, שבו אנחנו יוצרים ומשלבים את האהבות של חתן הבר מצווה, החלומות שלו, את המשפחה שמקיפה אותו ואת הדמיון והמציאות שמתערבבים. את התסריט אנחנו שולחים לקריין מקצועי, שמקריין את הטקסטים במצגת ונותן לה אופי "רציני" אפילו שהכל סיפור ופנטזיה, ובכך "מתעתע" בהתחלה באורחים שחושבים שהסיפור מסגרת במצגת הוא אמיתי, ולוקח להם זמן להבין שמדובר בדמיון שמעורבב עם מציאות. כמובן שאנחנו דואגים לשלב מוזיקה מתאימה, ובד"כ עדיף בעברית, כי המילים בשירים יכולות לספר הרבה על תוכן המצגת, והאורחים יכולים להתחבר למילים.
את הגרפיקה למצגת אנחנו גם בוחרים בהתאם לתוכן שבה. למשל חלק שמספר על טיולים, אנחנו מראים את התמונות שמופיעות בו, על גבי עצים בשדה פתוח, שנראים מאוד ריאליסטים. חלק שמתאים לחברים, אנחנו מראים בצורת אייפד, שיהיה קצבי גראפי וקליל.
הקרנת המצגת מאוד חשובה לאורחים באירוע של חתן הבר מצווה.חשוב להקפיד על מסך מאוד גדול ומקרן חזק, בכדי שהאורחים יוכלו להתחבר לתוכן. כמובן צריך לכבות את האורות באולם כדי שכולם יראו את המצגת בצורה הכי טובה.
בנוסף, מערכת הסאונד חשובה גם היא. אם הסאונד במצגת יהיה חלש מידי, האורחים יתחילו לדבר ביניהם ואז יפספסו למעשה את כל המצגת. אם הסאונד במצגת יהיה חזק מספיק, האורחים תמיד יהיו בהקשבה.
אל תהססו לשאול אותנו כל דבר, נשמח לעזור ולהפיק עבורכם מצגת כזאת מיוחדת.

מצגת בר מצווה מציאות רבודה|אמן בניית לגו |זוכה פרס נובל