מצגת לבת מצווה

   התמונות שלכם, הקסם שלנו

צרו איתנו קשר: 052-2295517

האם חשבתם מה מייחד את אירוע הבת מצווה שלכם? מה מחבר את האורחים שלכם לכלת הבת מצווה? כיצד הם יכולים להכיר אותה יותר טוב, להתרגש ולהחמיא? הפקת מצגות לבת מצווה היא הדרך המושלמת לשדרג את האירוע שלכם לכזה שיישאר כמזכרת מדהימה לעוד המון שנים.

מצגת לבת מצווה – מה זה אומר וכיצד היא בנויה?

מצגות בת מצווה הן למעשה סרטים שמוקרנים באירוע עצמו על גבי מסכי קולנוע או מסכים שנמצאים באולם עצמו. המצגות משלבות תמונות וקטעי וידאו ישנים בהם מופיעה כלת בת המצווה לאורך 12 שנים. אמנם, החומרי גלם הישנים התמונות וקטעי הוידאו הם שלכם, אבל הקסם שאנחנו מכניסים במצגת הוא בהחלט שלנו. אנחנו משתמשים באפקטים מדהימים והמיוחדים שטרם נראו בשום מקום ודואגים לעדכן אותם על בסיס יומיומי בכדי שתמיד נהיה מקוריים ומיוחדים. בסרט בת מצווה נשתמש במוזיקה שהיא פעם קופצנית וקלילה ופעם מרגשת. בכדי להפיק מצגת מושלמת, יש לכתוב למעשה תסריט מיוחד בדיוק כמו בהפקת טלוויזיה מקצועית.> התסריט מביא לידי ביטוי את האהבות המיוחדות של כלת הבת מצווה, את התחביבים, את המשפחה והחברות. מצגת בת מצווה כזו מכילה למעשה 12 שנים של חיים מלאים ומאושרים.

מה אפשר לשלב בתוך מצגות בת מצווה מקצועיות?

בתוך מצגת מקצועית כזאת אפשר לשלב המון אלמנטים מיוחדים של עריכה שישדרגו מאוד את הסרט ואת האירוע שלכם: ניתן לשלב אנימציות מיוחדות, בכיכובם של בני המשפחה (ואפילו הכלב או החתול המשפחתי!). האנימציות יכולות להיות למשל ריקוד משפחתי בסגנון גריז, גלישת סקי, שירי ראפ, השתתפות בקליפ ויראלי בסגנון "happey" או מגוון רעיונות גדול שיש לנו להציע בנוסף. במצגת שלכם אפשר לשלב קטעים מתוך תוכניות טלוויזיה מובילות, למשל קטע מ"ארץ נהדרת", "מצב האומה", "אקספאקטור" ועוד כיד הדמיון הטובה. דוגמא יפה לשילוב תוכנית טלוויזיה היא למשל בקטע בו כלת הבת מצווה שרה כשהיא הייתה קטנה. אנחנו משלבים את קטע השירה עם "תגובות השופטים" שכאילו מאזינים לשירה שלה ומעבירים אותה לשלב הבא. כמובן שחלק כזה מאוד מצחיק בתוך כל המכלול של מצגת בת מצווה מקצועית.

 אז כיצד מתחילים את תהליך ההפקה? 

דבר ראשון, רצוי למצוא את התמונות הישנות, הקלטות, האלבומים וקטעי הוידאו שצולמו במשך השנים. אנחנו מסבירים לכם שלב אחר שלב כיצד לאסוף את החומרים, את הכמויות הרצויות, את הנושאים הכי חשובים שבעזרתם נוכל להפיק עבורכם מצגת בת מצווה מושלמת. לאחר תהליך איסוף החומרים, אתם מגיעים אלינו לאולפן העריכה הגדול שלנו. אנחנו לוקחים מכם את החומרים (אל דאגה, אנחנו שומרים עליהם טוב) ומתחילים בתהליך העריכה. מצגת לבת מצווה מכילה המון מידע ואינפורמציה חשובה. תוך כדי תהליך העריכה אנחנו נמצאים בקשר רצוף איתכם, שואלים אתכם שאלות שעלולות לצוץ תוך כדי עריכה ודואגים שהמצגת תהיה 100 אחוז של כלת הבת מצווה.

מדוע מצגות בת מצווה ישדרגו לכם את המסיבה?

כדי לענות על השאלה הזאת, אנחנו שואלים אתכם שאלה מעניינת: מדוע האורחים שלכם מגיעים למסיבת בת המצווה שלכם? האם זה בגלל האוכל? התקליטן? המלצרים? הצלם? התשובה היא ברורה: האורחים מגיעים בכדי לחגוג אתכם את היום המאושר שלכם, לכבד אתכם ולשמוח בשמחתכם. מצגת לבת מצווה למעשה מעצימה את החוויה הזאת, גורמת לאורחים להתחבר לכלת הבת מצווה, להכיר אותה ולהתרגש איתה ביום הכי מיוחד שלה. מצגות לבת מצווה נועדו לרגש, להדהים והעיקר להשאיר זיכרון מדהים של תקופת הילדות לעוד המון שנים ולדורות הבאים. אם תרצו להפיק מצגת וסרט מושלמים, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם לשדרג את האירוע שלכם בכמה רמות מעל.  המחמאות של האורחים שלכם באירוע מובטחות!

אז למה אתם מחכים? - צרו איתנו קשר עוד היום!