תוכנת מצגות מצגשית - תוכנה להכנת מצגת תמונות בעצמך

עם תוכנת מצגות "מצגשית" תיצרו את המצגת האישית שלכם לכל אירוע 
ללא צורך בהורדת תוכנה למחשב או לטלפון,
במחיר המשתלם ביותר ובמהירות הגבוהה ביותר.
 

התחילו לערוך בחינם את המצגת שלכם
ללא הגבלה של שינויים ותיקונים, וללא תשלום מראש,
 

וקבלו אותה ישר למייל/וואטסאפ. 
עם תוכנה להכנת מצגות מצגשית 
משלמים רק אחרי שמרוצים!  


 


לחצו כאן להדרכה ועזרה

  

מהי תוכנת מצגות "מצגשית"? עשו זאת בעצמכם וגלו

מצגשית היא תוכנת מצגות מהפכנית "און ליין" - ללא צורך בהורדת תוכנה, השולחת את הסרט ישירות למייל/לוואטסאפ שלכם.
התוכנה המשמשת להפקת סרטים בסגנון "עשו זאת בעצמכם" המותאמת במיוחד לקהל שחוגג ימי הולדת, בר מצווה, בת מצווה, חגים ומועדים.
המצגת נערכת ללא מגע יד אדם, באפליקציה מהפכנית, שבה אתם יכולים לעשות הגהה ללא הגבלה וללא תשלום מראש.  

אין צורך בהורדת תוכנה מסורבלת או במחשב עריכה יקר 

תוכנה למצגות מצגשית היא תוכנה שנמצאת און ליין - כלומר כל העריכה נעשית באינטרנט, ללא צורך בהורדת אפליקציה למחשב או לטלפון שלכם. 
כל מה שאתם צריכים זה רק מחשב ואינטרנט, וכמובן את התמונות האהובות שלכם, וכל השאר אנחנו נעשה אצלנו.
פשוט וקל!      

תוכנה להכנת מצגות מצגשית - מצגת במחיר המשתלם ביותר במהירות הגבוהה ביותר

בדרך כלל, בכדי להפיק מצגת שתראה מכובדת, יש לפנות לאולפן עריכה מקצועי ולשלם בהתאם, או פשוט להסתפק בכל מיני יישומים חינמיים שיוצרים מצגת מאוד פשוטה ובסיסית. תוכנת מצגות "מצגשית" תפיק לכם מצגת מדהימה כמו באולפני העריכה המקצועיים והיקרים, אבל במחיר נמוך הרבה יותר.

האירוע קרוב? יעילות זה שם המשחק

נזכרתם ברגע האחרון שאתם חייבים מצגת? מסיום  העריכה שלכם, תקבלו את המצגת תוך שעה למייל, ובכל מקרה לא יותר מ-24 שעות (במידה ואין בעיה טכנית).  

תוכנת מצגות "מצגשית" מאפשרת הגהה ותיקונים - ללא הגבלה

 מצגשית הינה תוכנה להכנת מצגות אוטומטיות, ולכן אנחנו מאפשרים לעשות מצגת הגהה ותיקונים ללא הגבלה וללא תשלום, ובכך להבטיח שהמצגת שתתקבל תהיה מושלמת עבורכם. תוכלו להיכנס לעריכת המצגת, לערוך, לקבל את המצגת למייל, לתקן כמה פעמים שתרצו, וזאת ללא התחייבות או תשלום מראש. נסו אותנו! 

מצגת תמונות אוטומטית 

מגשית היא תוכנה להפקת מצגת אוטומטיות, כלומר ללא מגע יד אדם. בכך אנחנו יכולים לתת לכם את המחיר המשתלם ביותר, במהירות הגבוהה ביותר. בכל תקופה אנחנו יוצרים מצגות חדשות שבהם תוכלו להשתמש ולהפיק את המצגת המושלמת עבורכם.

תוכנה להכנת מצגת לבר מצווה

 זקוקים למצגת לבר מצווה? תוכלו להכין אותה דרך תוכנת מצגשית. קיימים מספר גדול של תבניות עיצוב לאירועים, שתוכלו לבחור מהן. את המצגת תוכלו להקרין באירוע גדול, או באירוע אינטימי לגיל 13. את המצגת תקבלו למייל בפורמט HD איכותי במיוחד. במידה ותרצו מצגת בר מצווה מותאמת אישית, נשמח לשוחח איתכם ולבנות עבורכם את המצגת המושלמת.    

תוכנה להכנת מצגת לבת מצווה

 הילדה חוגגת 12?
תרצו להפתיע אותה במצגת מיוחדת לבת המצווה?
 מצגשית היא הפתרון המושלם עבורכם. דרך התוכנה תוכלו להפיק מצגות מושלמות ומהממות, צבעוניות ויפות, שאותן תוכלו להקרין באירוע הבת מצווה למשפחה ולחברים. אנחנו גם מפיקים בוק לבת מצווה ונשמח לדבר איתכם על האפשרויות והקונספטים השונים.  

תוכנה להכנת מצגת ליום הולדת 

רוצים להפיק מצגת מקצועית ליום ההולדת, בדיוק כמו באולפני העריכה המקצועיים?  תוכלו להפיק איתנו מצגת לימי הולדת לילדים,למבוגרים ולגילאי עגולים. אפשר לבחור במגוון סגנונות של תבניות מיוחדות.  ניתן לשלב במצגת יום ההולדת גם כותרות וקטעי וידאו מרגשים. אין גבול לאפשרויות וליצירתיות.    

כיצד עורכים מצגת בעזרת תוכנת מצגות מצגשית?

 בשלב הראשון יש לבחור את התבנית הרצוייה. בתבנית הזאת תוכלו להכניס את התמונות והכותרות שלכם. לכל תבנית יש עלות משלה, בהתאם למורכבות, כמות תמונות מקסימלית שניתן להכניס ואת האורך שלה. בתבניות בתשלום ניתן להחליף שירים, וגם לשנות כותרות.
לאחר בחירת התבנית להירשם למערכת, בכדי שנדע לאן לשלוח את המצגת המוכנה. בזמן העריכה יש להכניס את התמונות שלכם, קטעי הוידאו ואת הכותרות שתרצו. המערכת תערוך את המצגת באופן אוטומטי, ותשלח לכם קובץ הגהה למייל. במידה ואתם רוצים לשנות ולתקן, יש להיכנס עם הלינק החדש שקיבלתם למייל ולא עם הלינק להגהה ראשונית. ניתן לערוך ולתקן את המצגת ללא הגבלה (במצגות בתשלום). לאחר שאישרתם שהמצגת מושלמת עבורכם, יש לבחור בעמודת התשלום, והמערכת תעביר אתכם לעמוד תשלום. לאחר קבלת התשלום, תישלח אליכם מצגת באיכות גבוהה.
את המצגת מקבלים ישירות למייל שהזנתם בתהליך ההרשמה.    

אילו עוד שירותים לאירועים אנחנו מספקים?

אנחנו מצלמים בוק בת מצווה במגוון קונספטים מקוריים, כאלה שלא ראיתם בשום מקום אחר
 אנחנו מפיקים קליפים לבר מצווה עלילתיים
מצגות לבר מצווה מקוריות ומותאמות אישית במיטב כלי העריכה הקיימים היום בתחום.
מצגות לבת מצווה מהממות ומיוחדות, כאלה שישאירו את האורחים שלכם פעורי פה.