מצגת לבר מצווה

צרו איתנו קשר: 052-2295517

שדרגו עכשיו את אירוע הבר מצווה שלכם עם מצגת מושקעת, מיוחדת, מקורית ומרגשת במיוחד. בחרתם אולם, צלם, תקליטן ואפילו החלטתם על אילו מנות יגישו לאורחים. בהחלט עשיתם הכל בכדי שאירוע הבר מצווה יהיה מושלם. אבל רגע, מה עם התוכן? מה מבדיל את מסיבת הבר מצווה שלכם מהשאר? מה יגרום לחיבור האורחים שלכם עם האופי המיוחד של חתן הבר מצווה? הפקת מצגת לבר מצווה הפכה בשנים האחרונות לסטנדרט בכל אירוע. אם נודה ונדבר בכנות, מצגות לבר מצווה יכולות להיות ארוכות ומעיקות מאוד. עוד מקבץ ענק של תמונות שערכתם בעצמכם עם תוכנת ה POWERPOINT או עם ה MOVIE MAKER, עוד שיר שכולנו רגילים לשמוע בכל מצגת... בד"כ, כאשר הסרט מסתיים, הוא נשכח ברגע שכבו המסכים באולם. מדוע שלא תפנו למקצוענים? כאלו שיכולים להפוך כל מצגת בר מצווה למדהימה, מקורית מצחיקה ומרגשת!

מצגת לבר מצווה – כיצד להפיק מצגת מקצועית, מרגשת ומיוחדת

בתור אולפן הפקה לבר מצווה, המתמחה בסרטים ומצגות, יש לנו את הכלים ואת הידע המושלם: שימוש באפקטים מיוחדים, בתסריט מעניין ולא שגרתי, במוזיקה מקפיצה ופעם מרגשת, באנימציות מצחיקות, באלמנטים מתוך תוכניות טלוויזיה ידועות והעיקר המון דמיון ויצירתיות. אנחנו יכולים להבטיח לכם. מצגות לבר מצווה בסגנון שלנו אף אחד לא ראה בשום מקום אחר! דבר ראשון, אנחנו רוצים לשמוע על חתן הבר מצווה, על האהבות שלו, הרצונות שלו, עליכם כמשפחה ומה הנושאים החשובים בחייו של החוגג. אנחנו כותבים תסריט שיאגד את כל התמונות וקטעי הוידאו הישנים שאספתם במשך 13 שנים. התסריט שלנו מחולק לנושאים לפי אופיו המיוחד של חתן הבר מצווה. במצגת של איליי אפשר לראות את חוש ההומור המאפיין את חתן הבר מצווה ואת משפחתו. יש ילדים שמאוד אוהבים לטייל, יש כאלה שיש להם תחביבים מיוחדים, יש משפחות שבהם חוגגים יום הולדת בצורה מיוחדת ויש ילדים שיש להם המון חברים. אנחנו נותנים ביטוי לכל הנושאים, בכדי שהסרט שנפיק עבורכם יהיה 100 אחוז הילד עצמו.

מצגת בר מצווה לאירוע מושלם, חוויה מהסרטים

מדוע מצגת מקצועית יכולה לשדרג את האירוע שלכם?

במשך 20 שנים של הפקות בתחום האירועים ובמיוחד אירועי בר מצווה, למדנו דבר חשוב מאוד לגבי האורחים שלכם: מעבר לאוכל הטוב, המוזיקה, האווירה והמגנטים, האורחים שלכם קודם כל באים לחגוג אתכם, להביע את אהבתם והערכתם אליכם, למשפחתכם, ולחתן הבר מצווה. במיוחד מהסיבה הזאת, בכדי לחבר את האורחים שלכם לאירוע, לגרום להם להכיר את החוגג יותר טוב. במיוחד למען המטרה הז3ו אנו יוצרים מצגת לבר מצווה. כאשר האורחים שלכם נהנים מסרט מיוחד ומושקע, חווית האירוע שלהם הופכת למושלמת. אנחנו יכולים לומר שבמיוחד באירועי בר מצווה קטנים, ללא מוזיקה, רק במסעדה וארוחה בלבד, המצגת היא עיקר האירוע ואי אפשר בלעדיה. היא מה שיוצק את התוכן המושלם והאמיתי באירוע.

 כיצד מתחילים את התהליך של הכנת מצגת בר מצווה? 

דבר ראשון אתם יכולים לפנות אלינו כדי שנייעץ לכם כיצד להפיק מצגת לבר מצווה המתאימה במיוחד לכם. אתם מוזמנים לצפות במצגת של גל. כדי לקבץ מושג כיצד מצגת צריכה ואמורה להראות. דבר שני, לעבור על האלבומים הישנה וקלטות הוידאו/קבצי הוידאו הישנים שלכם ולראות מה הכי מרגש אתכם. זה יכול להיות תמונה מהלידה, בברית המילה, הצעדים הראשונים, השיניים הראשונות שיצאו, החיוך הראשון והחיבוק החם. את כל החומרים הללו אתם מעבירים לאולפן העריכה שלנו להפקת מצגת בר מצווה מושלמת. אנחנו נשתמש בכלי העריכה הכי טובים, בדמיון שלנו, ביצירתיות ובמעוף בכדי שלכם יהיה מצגת שלא תשכחו לעולם.

אנחנו עושים גם מצגות לבת מצווה, מוזמנים להיכנס ולהתרשם!

צרו איתנו קשר עוד היום והעבירו את האירוע שלכם לשלב הבא, עם מצגת מושקעת שלא תפסיק לרגש אתכם. המחמאות של האורחים באירוע שלכם מובטחות!