טיילור מלכוב - בוק פנטזיה

הבוק של טיילור מלכוב

אחד הדברים החשובים ביותר בצילומי בוק לבת מצווה הוא הרצון להתחדש, להמציא מחדש, לעשות דברים שאף אחד אחד עדיין  לא עשה לפני. את קונספט "בוק פנטזיה" הגיתי לפני למעלה מ-15 שנים, כשהייתי הראשון להשתמש בתוכנת הפוטושופ.
עיצבתי בתוך הבוקים לבנות המצווה פיות, חדי קרן, כנפיים קסומות ואווירה של סיפורי אגדות ופנטזיה. עד היום יש לי אלבומים במשרד שבהן העיצובים המיוחדים שלי נמצאים בהם, כזכר לייחודיות ולמקוריות שלי. היום כמובן ששאר הצלמים התחילו להעתיק אחד מהשני וגם מאתרים שונים בחו"ל. לכן, החלטתי שאני תמיד אהיה צעד אחד קדימה מלפני כולם, ואפיק בוק בסגנון פנטזיה מרגש, ייחודי, כזה שלא ישאיר אף אחד אדיש. נכון שזה לא מתאים לכל אחד, ולא כל אחד ואחת מתחברים לקונספט, אבל מי שמחפש את הסגנון הזה, ימצא פה את הטוב ביותר. אני מזמין אתכם לבוק מדהים, מרגש, כאילו נלקח מתוך סיפור אגדה קסום. אני בהחלט התרגשתי. מקווה שגם אתם. 

הפרזנטורית שנבחרה היא הכי מדהימה שיש, טיילור מלכוב מהבנים והבנות 2016. טיילור היא יפה אמיתית. מלכוב טיילור בעלת מראה פייתי, מושלם, מדהים עם פנים של מלאך. טיילור מלכוב היא למעשה הפרזנטורית המושלמת לצילומי בוק פנטזיה, בוק פיות וסיפורי אגדות. אנחנו בטוחים שתהנו מהתמונות של טיילור מהבנים והבנות, לפחות כמו שאנחנו נהנינו לצלם אותן. אנחנו מזמינים אתכם להפקה מיוחדת ומרגשת. תהנו.