טיילור מלכוב - בוק פנטזיה

הבוק של טיילור מלכוב

אחד הדברים החשובים ביותר בצילומי בוק לבת מצווה הוא הרצון להתחדש, להמציא מחדש, לעשות דברים שאף אחד אחד עדיין  לא עשה לפני. את קונספט "בוק פנטזיה" הגיתי לפני למעלה מ-15 שנים, כשהייתי הראשון להשתמש בתוכנת הפוטושופ.
עיצבתי בתוך הבוקים לבנות המצווה פיות, חדי קרן, כנפיים קסומות ואווירה של סיפורי אגדות ופנטזיה. עד היום יש לי אלבומים במשרד שבהן העיצובים המיוחדים שלי נמצאים בהם, כזכר לייחודיות ולמקוריות שלי. היום כמובן ששאר הצלמים התחילו להעתיק אחד מהשני וגם מאתרים שונים בחו"ל. לכן, החלטתי שאני תמיד אהיה צעד אחד קדימה מלפני כולם, ואפיק בוק בסגנון פנטזיה מרגש, ייחודי, כזה שלא ישאיר אף אחד אדיש. נכון שזה לא מתאים לכל אחד, ולא כל אחד ואחת מתחברים לקונספט, אבל מי שמחפש את הסגנון הזה, ימצא פה את הטוב ביותר. אני מזמין אתכם לבוק מדהים, מרגש, כאילו נלקח מתוך סיפור אגדה קסום. אני בהחלט התרגשתי. מקווה שגם אתם. 

הפרזנטורית שנבחרה היא הכי מדהימה שיש, טיילור מלכוב מהבנים והבנות 2016. טיילור היא יפה אמיתית. מלכוב טיילור בעלת מראה פייתי, מושלם, מדהים עם פנים של מלאך. טיילור מלכוב היא למעשה הפרזנטורית המושלמת לצילומי בוק פנטזיה, בוק פיות וסיפורי אגדות. אנחנו בטוחים שתהנו מהתמונות של טיילור מהבנים והבנות, לפחות כמו שאנחנו נהנינו לצלם אותן. אנחנו מזמינים אתכם להפקה מיוחדת ומרגשת. תהנו.

מהו החלק הייחודי ביותר בספר התמונות?

בבוק של טיילור מלכוב, החלק הכי ייחודי היא הפקת הפנטזיה.
הרבה אנשים נמשכים לעולם הפנטזיה, ולרעיון של פיות, נסיכות, פרפרים, חדי קרן ויונים. אין זה מפתיע שהיצורים הללו מופיעים לרוב בסשן צילומי בת מצווה.
טיילור בחרה את הסשן של הפנטזיה בגלל היחודיות שבצילומים ובעריכה:  תמונות עם פיות ונסיכות, פרפרים, חדי קרן, יונים וציפורים. היא גם תרצה שהאלבום שלה יוצג על ידי חברים ובני משפחה שמגיעים למסיבה. אז אנחנו יכולים להשתמש בפוטושופ או בתוכנת עריכה אחרת כדי לבצע התאמות ולגרום לזה להיראות כאילו יש לה כנפיים!

באיזו שעה צילמנו?

כדי לצלם בוק בסגנון פנטזיה, הזמן הטוב ביותר יהיה אחר הצהריים. הזמן הטוב ביותר לצילום פיות הוא בין 15:00 ל-17:00. זוהי "שעת הזהב" או הזמן בו השמש נמצאת בנקודה הגבוהה ביותר שלה בשמיים והיא מטילה תאורה רכה מאוד על הכל.

מדוע נבחר סגנון זה?

הסגנון העדין מבליט את התפר בין ילדה לילדה בעוד שתלבושות מיוחדות הופכות אותו לאומנותי יותר. סגנון פנטזיה מאפשר לך גם להשתמש בפוטושופ לעריכה אומנותית שלא מתאפשרת עם סגנונות אחרים כמו צילום טבעי או פורטרט.  

מה אמרו האורחים על הצילומים?

האורחים מאוד התרגשו לראות איך הילדה גדלה והחמיאו על ההשקעה שבתמונות. אורח אחד אמר, "אהבתי מאוד את התמונות של. הן צולמו בצורה מושלמת". אורח אחר אמר, "התמונות כ"כ מחמיאות לטיילור, וכמה שהיא יפה. אני לא יכול לחכות לראות אותה גדלה".

מה אמרה כלת בת המצווה על התמונות שלה?

טיילור  מאוד מרוצה מהתמונות שלה והיא נרגשת להבין כמה יפה היא נראתה. היא גם שמחה שזה היה שווה את המאמץ בתמונות.