המצגת של איימי

שיר ליפסטינג בהשתתפות כל המשפחה והחברים

איימי מאוד אוהבת לרקוד. למעשה התחביב הכי גדול של איימי זה ריקוד - חוץ מהכלב המשפחתי שהיא מאוד אוהבת ואפילו מברך אותה במצגת, בעזרת טכנולוגיה תלת מימדית מיוחדת. 

המצגת של איימי למעשה נחלקת ל-2 חלקים מאוד מושקעים: החלק הראש זה שילוב של תמונות וקטעי וידאו מהעבר וההווה של איימי. את התמונות גם חילקנו למעשה לנושאים כמו, מצגת תמונות ילדות, מצגת תמונות משפחה, מצגת תמונות חברים, מצגת תמונות טיולים בארץ ובחו"ל. כמובן שלא שחכנו גם להוסיף קטעי וידאו מושקעים, שישברו מעט את רצף התמונות במצגת. 

החלק השני הוא החלק הכי מיוחד שתראו: קליפ ליפסטינג מאוד מושקע, בו לקחו חלק כל המשפחה והחברים. למעשה בחרנו את השיר "היא רק רוצה לרקוד" כי זה מה שמייצג את איימי מעכשיו ועד גיל הבת מצווה: האהבה שלה לריקודים. 

חילקנו לכל אחד שורה שאותה הוא צריך לצלם את עצמו ולשיר (רק עם השפתיים) וביקשנו לשלוח את כל קטעי והידאו לקבוצת וואטסאפ ייעודית. לאחר שקיבלנו את כל הסרטונים מכולם, הכנסו את הכל לאולפן עריכה מקצועי, וסיכרנו את הקטעי וידאו שנשלחו עם הפס קול "היא רק רוצה לרקוד". הוספנו מעט תבלינים כמו אפקטים מיוחדים ועוד אפקטים של סאונד והתוצאה היא קליפ כמו שרואים בסרטים כאילו כל המשפחה הקליטה לכבוד בת המצווה של איימי שיר במיוחד עבורה!

באולם עצמו הקרנו את כל המצגת על גבי מסכי ענק, וכל האורחים היו בשוק! לא רק שהם נהנו לראות את עצמם מופיעים ולא תיארו לעצמם שזה מה שיצא, הם נהנו לראות את איימי פשוט מאושרת ומופתעת, כי כל המצגת שלה הייתה למעשה בהתפתעה מוחלטת!

נשמח לענות לכם על כל שאלה וכמובן להפיק לכם מצגת כזאת לאירוע הבא שלכם.

מצגת בת מצווה איימי | רק רוצה לרקוד | ליפסטינג