צילום בר מצווה /צילום בת מצווה

צרו איתנו קשר: 052-2295517

3D – מימד חדש בצילום

דמיינו לרגע את כלת הבת מצווה יוצאת מהתמונה ומושיטה לעברכם פרח, או את השיער של כלת הבת מצווה מתנפנף ברוח ואתם ממש יכולים להעביר בו את האצבעות שלכם...
 או דמיינו לעצמכם את חתן הבר מצווה מושיט יד ויוצא מתוך מסגרת התמונה, או שמאחורי חתן הבר מצווה הרקע של הים כ"כ עמוק ואמיתי שאפשר ממש להושיט יש ולתפוס את המים.

צרו קשר באתר או בטלפון: 052-2295517מהיום...זה אפשרי!


פלאשבק הפקות מביאה לכם את המהפכה הגדולה התלת מימדית, באופן בלעדי בארץ - בוק לבת מצווה בתלת מימד. צילום במצלמות תלת מימד מקצועיות, ועריכת אלבום  3D שידהים אתכם ואת כל מי שיצפה בו.

אנחנו גם מפיקים בוק לבר מצווה בתלת מימד, מדהים ומרגש.

בת או בר מצווה בתלת מימד – כי העולם לא שטוח


אנו ניפגש עם כלת הבת מצווה או חתן הבר מצווה, ונצלם באופן מקצועי בוק לבת/בר מצווה במקומות מדהימים ומרגשים. את התמונות נצלם בתלת מימד אמיתי, ובתמונות תוכלו לראות את העומק וגם פריטים שיבלטו לכם מתוך התמונה עצמה.

קשה לתאר את התדהמה של כולם, כאשר הם רואים את התמונות בתלת מימד בפעם הראשונה, פלאשבק הפקות מתמחה בצילום בוקים לבת מצווה מעל ל 15 שנים.
 

בוק בת או בר מצווה בתלת מימד – אפקט ה"וואו"...


היום, בעידן הסרטים התלת מימדיים, "אווטאר" וסרטי האנימציה, תלת המימד נכנס כסטנדרט קולנועי מנצח וכאשר אנחנו נפיק עבורכם באותה טכנולוגיה גם בוק לבת מצווה בתלת מימד, החוויה תהיה בדיוק כמו בקולנוע, האורחים והצופים שלכם יהיו מוקסמים, ינסו להושיט את היד לתמונה ולגעת בעומק התמונה.

 

איך זה עובד ?


על פיתוח הטכנולוגיה התלת מימדית שתתאים לבוק לבת מצווה בתלת מימד , עבדנו במשך יותר משנה ואנחנו החברה היחידה בארץ בוק לבת מצווה מימד אמיתי.

בצילום רגיל , יש עדשה אחת שמצלמת את התמונה כמו למשל בצילום בוק בת מצווה רגיל בצילום תלת מימדי, יש 2 עדשות כאלו שמדמות בדיוק את שתי העיניים שלכם.

אנחנו מצלמים בתלת מימד אמיתי, בדיוק כמו שצילמו את "אווטאר" בקולנוע והתוצאה היא עוצרת נשימה!

 

בוק לבת מצווה – מימד חדש ביופי


את הבוק נצלם מעל ל 4 שעות של חוויה שלא תישכח לעולם, בחוץ, באוויר הפתוח, בסבלנות ובמקצועיות, אנחנו נחליף מספר סטים של בגדים, סגנונות של שיער.

נלמד את כלת הבת מצווה לעמוד מול המצלמה ולהוציא מעצמה את הכי טוב שיש.
 

ומה עם המשקפיים?


בכדי לראות בוק לבת מצווה בתלת מימד, יש לצפות באלבום  עם משקפיי תלת מימד כחולים אדומים.

את המשקפיים אנחנו מספקים לכם ביחד עם האלבום עצמו, ללא עלות נוספת. בהמשך, ככל שתתפתח הטכנולוגיה, יהיה ניתן לצפות בתמונות גם ללא משקפיים, לכן חשוב לציין שאתם מקבלים את קבצי המקור של התמונות, שתוכלו לערוך ולשדרג את האלבום בהמשך
בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות שיגיעו.

 
בוק לבת מצווה בתלת מימד – מה שלא צולם היום בתלת מימד, לעולם לא יהיה כבר תלת מימד.

צילום בתלת מימד מביא לכם את המציאות האמיתית כפי שאנחנו רואים אתה ביום יום. כאשר אנחנו מצלמים כך, אנחנו מנציחים את כלת הבת מצווה באופן המושלם ביותר וככל הנראה תוך שנתיים שלוש, כל התמונות ייצולמו בתלת מימד, כסטנדרט רגיל.
לכם כבר יהיו תמונות כאלה, מהגיל הכי מקסים, גיל הבת מצווה!

 
אז למה אתם מחכים ?

צרו קשר ובואו להיות בין הראשונים בארץ עם בוק לבת מצווה בתלת מימד - רק בפלאשבק הפקות.

צרו קשר באתר או בטלפון: 052-2295517