בוק אורבני לבר מצווה

בוק עירוני, צבעוני, בקירות גראפיטי, מתחם התחנה, ים וסוזן דלל

זה הבוק הכי ציבעוני, הכי חי, הכי קובץ והכי מיוחד שאתם תראו. בוק בר מצווה אורבני זה לא סתם בוק, אלא הפקה מלאה בתל אביב, העיר שלא נחה לעולם! הקונספט של בוק אורבני הוא ייחודי לנו, ובתוך הקונספט הזה אנחנו בעצם לוקחים את העיר התוססת בעולם, ומביאים אותה לידי ביטוי בצילומים מרהיבים בעלי דמיון ויצירתיות.
את הצילומים אנחנו מתחילים במתחם התחנה, היכן שיש פסי רכבת וקרונות רכבת שעברו שימור. שם נמצא נישות לצילום מדהימות, וחתן הבר מצווה יוכל להחליף בגדים בהתאם ללוקיישן המגוון. אנחנו לא נישאר יותר מידי במתחם התחנה, ונצא החוצה, לרחוב התוסס עצמו. נעצור ליד מרגש כדורסל ושם חתן הבר מצווה יכול להביא לצילום כל תחביב שהוא רוצה. אם זה כדורסל, כדורגל סקייטבורד או בגדי ספורט. לאחר החלק הספורטיבי, הגיע החלק של הצילומים על גבי קירות גראפיטי. בוק בר מצווה אורבני הוא בעיקר קירות מדליקים שמכוסים כולם בגראפיטי אומנותי. נלביש את חתן הבר מצווה בבנדנה, משקפיי שמש ונהפוך אותו (בכאילו) לצייר גראפיטי מוכשר. לאחר מכן נשנה את הסטיילינג שלו לצילומים נוספים על הקירות. לאחר השלב הזה, נלך לכיוון נווה צדק וסוזן דלל, שם נמצא דלתות בתים צבעוניות, רחובות קטנים ומיוחדים, ספסלי ישיבה מעץ ועוד המון נישות מיוחדות לצילומים מרגשים.
גולת הכותרת עבור חתן הבר מצווה היא צילומי בוק בים. אנחנו למעשה מסיימים את הבוק בים, על החול הרך, עם הגלים שמתנפצים על הסלעים, וברקע נוף פסטורלי של כל תל אביב ויפו. האמיצים אפילו נכנסים עם כפות הרגליים למים, וחתן הבר מצווה הזה עשה תרגילי קאראטה על רקע הים הפתוח.
אם אתם רוצים בוק בר מצווה אורבני כזה, צרו איתנו קשר עוד היום.