בוק בחווה עם סוסים לבת המצווה

רכיבה על סוסים ותפאורות מיוחדות שנבנו במיוחד

 

 

בחורשה פסטורלית, במרכז הארץ, נמצאת חווה מיוחדת שבה אנחנו מצלמים. החווה גדולה ופרוסה על שטח ענק ומגוון. אפשר למצוא בחווה סוסים שאפשר לרכב ולהצטלם עליהם, תפאורות מיוחדות שנבנו במיוחד עבור הצילומים כמו קיר גזעי עץ, קיר פרחים מהמם, נדנדות, ספסלים, מקומות ישיבה פסטורלים, פגודה מיוחדת, חציר יונים לצילום ועוד המון הפתעות שאנחנו מוסיפים בכל פעם מחדש.  הבוק בחווה הוא בוק מגוון ומיוחד, גם בגלל המגוון העצום של הלוקים וגם בגלל האקססוריז שאנחנו מביאים ליום הצילום כמו חצאיות שיפון, זרים לשיער ותלבושות של נסיכה קסומה למי שאוהבת.
אתם מוזמנים להסתכל ולהתרגש מהתמונות ביחד איתנו ולהזמין כבר עכשיו בוק בת מצווה שכולו חוויה של טבע וצילום.

צרו קשר באתר או בטלפון: 052-2295517

מה הסיפור מאחורי צילום בוק לבת מצווה בחווה?

הרעיון לצלם בוק לבת מצווה בחווה נולד מתוך האהבה לחיק הטבע. צילומי הבוק הם בשטח ובחורשה טבעית ופסטורלית, מוקפת עצים, פרחים ודשא. רצינו למעשה לצלם בוק בצורה הכי טבעית שאפשר עבור כלת הבת מצווה, לשמור על האותנטיות ויחד אם זאת, להוסיף את “מגע הקסם” של צילומי בוק בת מצווה בשילוב תלבושות מיוחדות ואקססוריז.

מה חשוב לצלם לדעת כשמצלמים בוק בחוות סוסים?

בצילום בוק בת מצווה בחווה חשוב להצטייד בציוד המתאים. הצלם צריך את העדשות הנכונות ואת הסוג הנכון של מצלמה כדי לקבל צילומים טובים. חשוב גם שהוא יוכל לתפוס את כל הרגעים השונים שקורים במהלך הצילומים עצמם: לצלם תמונות של הילדה רוכבת על סוסים, מתנדנדת על נדנדת פרחים, מציירת גרפיטי או עולה על כירכרה משוחזרת . יש גם תמונות שלה שלה בתוך פגודה סינית ותפאורות אחרות בשטח.

כדי לצלם את כלת הבת מצווה על סוסים: הצלם צריך להיות בקרבת הסוס כדי ללכוד את שניהם במסגרת. חשוב שהצלם יוודא שהם לא קרובים מדי או רחוקים מדי, כי אם הם קרובים מדי, הסוס עלול להיבהל. אם הם רחוקים מדי, אז לא תהיה אינטראקציה בין שני הצלם לילדה.

צילום ילדה בנדנדת פרחים: הדרך הטובה ביותר לצלם את התמונה היא על ידי כך שהילדה מתנדנדת קדימה ואחורה בזמן שהצלם מצלם תמונות מזווית שתופסת את תנועתם. 

מה כדאי ללבוש כשמצלמים בוק בת מצווה בחווה?

אנחנו מביאים את רוב הבגדים איתנו! עם הקולקציה המושלמת שלנו, בטוח שכלת הבת מצווה את התלבושת המושלמת לצילומי הבוק שלה.

הצלם מביא איתו את רוב התלבושות והאקססוריז שכוללים שמלות וחצאיות מושקעות, זרים לשיער, אקססוריז לגראפיטי, בוקה פרחים, ועוד המון אקססוריז מגווונים. כדאי להביא בנוסף ג'ינס וחולצת משבצות לקיר העצים, הג'ינס והחולצה המשובצת יספקו מראה קז'ואל אלגנטי ורענן שישתלב בצורה מושלמת עם קיר העץ. בנוסף, יש להביא לצילומים  סט בגדים צבעוני ומקפיץ לצילומי קיר הגראפיטי: כל דבר בהיר וצבעוני מומלץ. 

כיצד מצטלמים על סוסים?

יש משהו בלרכב על סוס שהוא גם עוצר נשימה וגם אייקוני. זו הסיבה שאנו מציעים צילום ברכיבה על סוסים. אנו עובדים עם סוסים מצוינים בסביבה כפרית יפה כדי ללכוד את הרגע המושלם באופן שמשקף את האישיות של כלת הבת מצווה. המדריכי רכיבה שלנו גם ילמדו אותך איך לשמור על בטיחות בזמן הרכיבה, ויעזרו לך להגיע למצב המושלם לצילום. החוויה מעצימה ועוצרת נשימה כאחד. ניקח אותך לכל המקומות הסודיים ולפינות חמד מדליקות בטבע. נצטלם בהמסלול הנופי, וננשום את האוויר של היום היפה והשמשי הזה וניצור תמונות וחוויות לכל החיים.