בוק בשילוב תלבושות מיוחדות

הפייה הטובה - שומרת על העצים, הנחלים ועל החיות בעזרת קסם מיוחד.

בחלק מהקונספט המיוחד בצילומי בוק לבת מצווה, החלטנו לעצב תלבושות מיוחדות לצילום. התלבושות הן בעצם מספרות סיפור מיוחד וקסום. התלבושת עוצבה בהשראת הספר Good Faeries Bad Faeries של Brian froud ועיצבה במיוחד עבורנו מעצבת מיוחדת לפי הזמנה שלנו.
התלבושת והקונספט של הפייה הטובה, מספר על הפייה הטובה, אשר משוטטת ביער, שומרת על העצים הירוקים, על הנחל ועל החיות בטבע. התלבושת המיוחדת עשויה משמלה מדהימה, ארוכה ונפוחה, אשר נלקחה היישר מעולם האגדות.
השמלה מתאימה לעמידה, ולפריסה על הדשא. בנוסף עוצב כתר מדהים עם נטיפי קריסטל, אשר יובאו היישר מאיטליה.
הכתר הוא קסום, מיוחד, בעל מראה מיוחד שנלקח מסיפורי הפנטזיה. אין לאף אחד אחר עוד כתר כזה. הוא מיוחד וייחודי רק לנו. הקונספט של הפייה הטובה בנוי גם מעיבוד פוטושופ אומנותי. בעיבוד הזה אנחנו מוסיפים אלמנטים היישר מתוך עולם האגדות: כנפיי פייה קסומים בשלל עיצובים, כדור בדולח שמאיר את התמונה, עששיות עם אור רך וקסום, יונים לבנות אשר מצטרפות לכל מקום בו הפייה נמצאת ועוד. השילוב של תלבושת מדהימה ומקורית, צילום בעל דמיון מעוף ויצירתיות ועריכת פוטושופ אומנותית, מוביל בוק בת מצווה מדהים, כזה שלא נראה בשום מקום אחר.
כמובן שיש גם פיות פחות נחמדות, כמו למשל בבוק הפייה הרעה.
ניתן לשלב את התלבושת של הפייה הטובה כחלק ובנוסף ליום צילום שלם לבת מצווה, או צילום רק של התלבושת עצמה בקונספט של הפייה הטובה. הפקת התלבושת של הפיה הטובה היא בתוספת תשלום ובד"כ משולבת עם הפיה ה"רעה".
צרו איתנו קשר עכשיו לפרטים נוספים.