הבוק האורבני של ניקול

צילומים מדליקים לילדת בת מצווה מהממת


 

ניקול היא ילדה מהממת ויפה, ובעיקר אוהבת המון תנועה וצבעים. את הבוק שלה היא רצתה לצלם באיזור תל אביב בסגנון "בוק אורבני" הסיבה לכך שתל אביב מלאה בצבעים והמון אפשרויות צילום מגוונות. את הבוק האורבני אנחנו מצלמים למעשה בהמון לוקיישנים צבעוניים וזה בדיוק מה שניקול רצתה וחלמה, בוק מגוון, בוגר (היא פחות אוהבת צילומים בסגנון נסיכות ופיות), ובעיקר מתאים לאופי המיוחד והצבעוני שלה. הצילומים התחילו כבר בבוקר, ושם התחלנו לצלם בסביבה של מבנים עתיקים. 

שעות הבוקר המאוחרות מאפשרות לנו להשתמש בקרני השמש ולשחק עם האור והצל שנופל על הפנים של בת המצווה. לאחר מכן יצאנו מעט החוצה מעבר למתחם התחנה, לקירות גראפיטי מאוד מיוחדים שבדרך. כל פעמים אנחנו מגלים עוד פינה שבה צוייר גראפיטי, ומשתמשים בכל מה שחדש בלוקיישין כדי ליצור עוד תמונה אומנותית עבור כלת הבת מצווה. מאוד חשוב לנו גם להחליף בגדים,אקססוריז ולוקים כדי ליצור למעשה תמונות מגוונות בבוק. לכן אנחנו מביאים במזוודה שלנו צעיפים, כובעים, בנדנות, קאפקייקים, משקפיי שמש, עוד המון אקססוריז מדליקים. בסופו של דבר התמונות שמצולמות נבחרות בקפידה לאלבום של ניקול, אפשר לומר שמתוך 1000 תמונות אנחנו בוחרים בפינצטה את התמונות הכי הכי יפות ועליהן אנחנו עושים עיבודי פוטושופ מיוחדים כמו נשיפת נצנצים, תאורות וצבעים מיוחדים.
נשמח להפיק עבורכם את הבוק שתמיד חלמתן עליו.

תל אביב היא עיר שאף פעם לא ישנה, וצילום הוא דרך מושלמת לתפוס את המהות של העיר הזו. בין אם מצלמים את הרחובות והסמטאות השוקקים או פשוט לקחת רגע לעצמך ולספוג את השמש על החוף.

ניקול מאוד מתחברת לאווירה האורבנית : החיים האורבניים, קירות הגרפיטי, הרחובות בנווה צדק או בים. בכל אלו ניקול רצתה להצטלם ולא להחסיר דבר.

בת המצווה של ניקול הייתה חגיגה לחייה ולאהבתה לתל אביב. הבוק הוא למעשה מסע בעיר, על אנשיה, בנייניה, קירות הגרפיטי, הרחובות, תחנות היסטוריות והחופים. הצילום הוא תיעוד של הרגעים המיוחדים שהתרחשו במהלך היום הזה. למשל מתחם התחנה של תל אביב מציע נוף מדהים של הארכיטקטורה המודרנית של תל אביב והחיים האורבניים. זה גם אחד המקומות הטובים ביותר עבור צלמים לבוקים לבנות מצווה בשקיעה, או בלילה כשזה נראה כמו שמיים זרועי כוכבים מעל תל אביב.
 לתל אביב, יש גם היסטוריה עשירה של קירות גרפיטי המשמשים לרוב כרקע לתמונות. ניקול רצתה לשלב את זה בבוק בת מצווה שלה שלה על ידי צילום חלק מהתמונות על הקירות האלה. התוצאה היא מושלמת!

רחוב נווה צדק - מושלם ללכידת ההמולה של החיים בתל אביב. ניקול רוצה גם לצלם כמה תמונות בים ובשקיעה, שם תוכל לתפוס את היופי הטבעי של הסביבה של תל אביב. בת המצווה של ניקול הייתה חגיגה לחייה ולאהבתה לתל אביב.

צילומי השקיעה של כלת הבת מצווה ניקול היו מאוד מיוחדים. שילבנו מנורות מנצנצות, שמלת נסיכה לבנה וגדולה מהממת וגם פנס קסום שממנו בוקע אור. צילמנו תמונות שקיעה שלה בשמלה המיוחדת הזו בזמן שהיא נהנתה מהרגעים האחרונים במעבר בין ילדה לנערה.