מחזמר מדהים לבת מצווה! קליפ ייחודי ומושקע

מחזמר עם השירים האהובים מגריז,שיקאגו,צלילי המוזיקה ועוד...

אנחנו מזמינים אתכם למחזמר הוליוודי אמיתי! הפקה מושקעת בסגנון המחזות זמר הגדולים והמפורסמים : השירים במחזמר לבת מצווה נלקחו מתוך הסרטים:
גריז : Grease musical הדברים שאותי משמחים : The Sound of Music My Favorite Things (1965) HD
בת 16 : Sixteen Going On Seventeen he Sound of Music
כל הגא'ז Chicago Soundtrack 2002 - 01.Overture / All That Jazz
בכדי להתאים את השירים לאופי כלת הבת מצווה, נכתבו מילים מיוחדות, לפי האופי המיוחד של המשפחה, האחים, ההורים וכלת הבת מצווה. לסרט הזה נכתבו ועובדו מחדש 4 שירים שנכתבו מההתחלה. לאחר כתיבת המילים, הוקלט על ידינו "דארפט", כלומר כיצד לשיר את המילים בתוך המנגינה שלימד את המשפחה כיצד לשיר במדויק באולפן ההקלטות ובעזרתו יכלו להתאמן בבית לפני ההקלטות. ביום ההקלטה, כל המשפחה הגיעה לאולפן ההקלטות המקצועי ושם כל אחד הוקלט זולו בנפרד! שיטה זאת אמנם לוקחת יותר זמן וגובה יותר משאבים, אבל רק בצורה הזאת אפשר לשלוט ולתקן כל זמר וזמר ואז להתאים את כל הזמרים ביחד לתפקידים שלהם.
לאחר ההקלטות והעיבוד המוזיקלי, יצאנו כולם לצילומים. בסרט שכולו שירים ומחזות זמר לבת מצווה, הדגש היה על בימוי מקצועי, אווירה חיובית וכיפית והמון דמיון ויצירתיות על הסט עצמו. לכל שיר הותאמה אווירה מיוחדת ולוקיישן מיוחד.
על מלאכת הצילום הופקדה מצלמת DSLR דינמית, ומצלמת DSLR על סטאדיקאם שתתן לנו שוטים בסגנון "ריחוף".

לבסוף, כל חומרי הגלם עברו למערכת העריכה באולפנים שלנו. כל ההפקה הזאת אמנם הייתה ארוכה, אבל שווה כל רגע, התוצאה לפניכם. צרו איתנו קשר עוד היום להפקות קליפ בת מצווה במגוון סגנונות קלנועים. 

קליפ בת מצווה-מחזמר משפחתי-גריז