קליפ בת מצווה לתאומות

קליפ בת מצווה מושקע במיוחד לתאומות בנות 12

אז איך מתחילים להפיק קליפ בת מצווה לתאומות? הדר והראל הן תאומות מדליקות, שלכל אחת מהן יש את התחביבים משלה, חלומות משלה ואופי משלה. ההגיון אומר שצריך להפיק לכל ילדה קליפ משלה.. אבל הבנות רצוי קליפ אחד משותף לשתיהן, ופה מתחיל האתגר האמיתי.
הדר אוהבת לשיר, ללכת לקניות, לבלות עם המשפחה, והראל אוהבת לרקוד, שופינג, לצייר עם סבא וסבתא ועוד...
מה שעשינו זה למעשה לקחת את כל התחביבים והאפשרויות, והכנסנו את הכל בקליפ אחד קצבי, שנמשך על שיר אחד. התוצאה היא קליפ קצבי, מדליק, צבעוני ומלא מלא בתוכן, תחביבים, חיוכים וכיף חיים.

כיצד גיבשנו תסריט לקליפ?

כדי ללמוד יותר על הדר והראל, היינו צריכים לשלוח שאלון למשפחה בכדי שימלאו אותו.
עם השאלון, יכולנו להכיר יותר את התאומות, את הדמיון ביניהן וגם את השוני.
בצורה הזאת למדנו, שאמנם הן תאומות, אבל מאוד שונות אחת מהשניה, גם באופי וגם בתחביבים. מהנקודה הזאת התחלנו לגבש את התסריט לקליפ. היכן נקודות המפגש ביניהן והיכן נצלם קטעים שכל אחת מככבת בהם לבד.
 

כיצד צילמנו את הקליפ?

כמו שניחשתם, יום צילום לקליפ שבעצם משלב 2 בנות מצווה, הוא יום צילום גדוש וגדול מאוד.
בבוקר צילמנו בקניון, לאחר מכן נסענו לנמל לצלם את הסירה של סבא וסבתא, בסירה רקדנו וגם אכלנו קאפפקייקס מתוקים. לאחר מכן , נסענו לצלם את קטע הריקוד בקליפ של הראל.
לאחר קטע הריקוד, הגענו לבית וצילמנו את הקטעים של הציור עם סבא וסבתא, הכנת קאפקייקס, איפור והתארגנות, את קטע השירה של הדר וקטע הנסיעה במכונית של אבא.
 

כיצד ערכנו את הקליפ?

;לאחר יום הצילום, הגענו לכמה שעות של חומרים מצולמים, שכל דקה בהם היתה מיוחדת ומהממת בפני עצמה. האתגר הגדול שלנו היה לקחת את כל שעות הצילום ולערוך הכל לקליפ קצבי אחד של 5 דקות. כאן כבר נעזרנו בתוכנת עריכה מתקדמת, ובנסיון שלנו, של למעלה מ 18 שנים בעריכת קליפים ומצגות.
היה לנו מאוד קשה לסנן את כל החומרים, אבל ידענו שהקליפ לא יכול לעבור את ה - 5 דקות ואנחנו צריכים אקסטרה מאמץ לדלות בפינצטה את החומרים המצולמים הכי הכי יפיפ ומיוחדים שיש.
 

איך האורחים הגיבו?

לא היה אורח אחד שלא הגיע להחמיא למשפחה לאחר הקרנת הקליפ. הקליפ לתאומות הוקרן על גבי מסך ענק באולם,עם רמקולים חזקים ואיכותיים על גבי מקרן ענק.
כל האורחים היו מרוכזים למסך במשך כל ההקרנה כשחיוך גדול על הפנים שלהם.
מייד לאחר ההקרנה, אורחים קמו מהשולחנות, חיבקו את הדר והראל והחמיאו מאוד על הקליפ לתאומות הכי מדליקות ומיוחדות שיש.


קליפ בת מצווה לתאומות | ריקוד | קניון | קאפקייקס | סירה | ציור
קליפ בת מצווה לתאומות רותם ומאיה
קליפ בת מצווה לתאומות רותם ומאיה