המצגת המהממת של שני ציגלר

מצגת שונה ומיוחדת לבת מצווה, עם המון תמונות וסרטונים של שני

וואו! איזו מצגת מדהימה הצלחנו להפיק הפעם. וזה בהחלט היתה משימה לא פשוטה, בהתחשב שזאת הפעם השלישית שאנחנו מפיקים מצגת בת מצווה במשפחה של שני.

שני היא ילדה אנרגטית, חייכנית, שאוהבת לרקוד ולשמוח. לכן את המצגת היינו צריכים להתאים לאופי המיוחד שלה. כמו בכל מצגת, דבר ראשון היינו צריכים לבחור את הפתיחה. מה שבחרת שני זאת פתיחת הלימוזינה שלנו, שבה רואים לימוזינה שמובילה היישר לאולם קולנוע, ובאולם תלויות תמונות של שני. לאחר מכן, המסך הגדול נפתח! וההקרנה מתחילה! איזה מרגש.

שני בחרה גם את כל הגרפיקות שמשתתפות במצגת, כמו פרחי הבגונויליה, עץ החיים, אייפד אורבני ועוד ועוד... גם המוזיקה הותאמה במיוחד לכבוד כלת הבת מצווה, בכדי לשקף את האופי המיוחד של שני, והטעם המושלם שלה בשירים.

גולת הכותרת במצגת היא החלק של צילומי בוק בת מצווה של שני! שני רצתה שנצלם אותה בבוק אורבני מיוחד, שמשלב קירות גראפיטי, ים, פרחים, ולוקיישנים מדליקים כמו מתחם התחנה. לכן בנוסף לצילומי הסטילס, צילמנו גם וידאו מדליק מכל היום, ושילבנו אותו בצורה מיוחדת במצגת עצמה, בחלק האחרון שלה, עם שיר בלועזית "girls like you" שידגיש את  האווירה המיוחדת של שני במהלך הצילומים. התוצאה מאוד מרגשת, והוקרנה באירועים נפרדים גם למשפחה, וגם באירוע לחברות. אין אחד שלא נשאר אדיש, וכולם החמיאו. נשמח ליצור גם למענכם מצגות מדליקות לאירועים שלכם, צרו איתנו קשר עוד היום.