פלאשבק הפקות

פלאשבק מגשימה לכם את כל החלומות!

מאז תחילת פעילותנו , בשנת 1995 , הפקנו לאלפי לקוחות את התמונות והסרט המנצח שהם תמיד חלמו עליו. רונן הרצוג , המייסד של פלאשבק הפקות החל את לימודי הקולנוע שלו כבר מהתיכון , ובמשך כל חייו למד והשתלם במגוון מסלולים מקצועיים בתחום הצילום, ההפקה הבימוי והתלת מימד.

קליפים לבר מצווה

חשבתם שכבר ראיתם הכל ? אז יש לנו חדשות מפתיעות בשבילכם... את הקליפים לבר מצווה שתראו כאן, לא תמצאו בשום מקום אחר! אתם מוזמנים להתרגש ולהפיק קליפ בר מצווה בדיוק כזה שחלמתם עליו תמיד...

קליפים לבת מצווה

בפלאשבק הפקות מתמחים במגוון רחב של הפקות קליפים לבת מצווה: קליפ עלילתי, קליפ קומדיה , קליפ שמבוסס על תוכנית טלויזיה אהובה, פארודיה משפחתית, קליפ ריקוד, קליפ שירה באולפן ועוד...אנחנו מתמחים בהפקת קליפ בת מצווה עם תוכן אמיתי בהם כלת הבת מצווה, האופי שלה והאהבות שלה, באים לידי ביטוי אמיתי של ממש!

בוק בת מצווה

לפלאשבק הפקות יש ניסיון מעל ל 15 שנים בצילום בוק לבת מצווה. לפי התפיסה שלנו, בוק זה לא רק לביים פוזות וחיוכים, בוק בת מצווה מבחינתנו הוא צילום של מגוון מצבים והתחברות לנפש הפנימית של כל אחת ואחת...

כחברה המובילה בישראל ,הספקנו ליצור הפקות טלויזיה רבות, בוקים מרגשים, קליפים וסרטים לאירועים, סרטי חיים שכאלה ובעיקר אלפי לקוחות מרוצים!
folyou