צילום בר מצווה /צילום בת מצווה

צרו איתנו קשר: 052-2295517

ההזמנה שתדהים את האורחים שלכם...

חלק חשוב מהצלחת האירוע אלו הן ההזמנות, זה בעצם הדבר הראשון בו נתקלים האורחים שלכם באירוע. אם ההזמנה מושכת, מעניינת והכי חשוב, ייחודית, הרי שהדרך לאירוע מושלם רק מתקצרת ומתקרבת. אנחנו בפלאשבק הפקות מתמחים צילום בתלת מימד אמיתי בעזרת ציוד משוכלל ומתקדם, אנחנו לא רק מעצבים בתלת מימד, אלא גם מצלמים את החוגג או החוגגת בתלת מימד! הזמנות לבת או בר מצווה בתלת מימד הן בהחלט הדבר הבא בכל תחום האירועים וההדפסה.

הזמנות בתלת מימד – איך זה עובד?

אנחנו נכיר את החוגג או החוגגת, נחקור מעט על התחביבים והאופי, ונחשוב על קונספט ייחודי ומיוחד. בהפקת הזמנות בתלת מימד, קודם כל אנחנו מצלמים במצלמות 3D אמתיות ומקצועיות.
 את מיקום הצילום אנחנו בוחרים לפי אופי ההזמנה:

  • פארק גדול
  • בית עתיק
  • קיר גראפיטי וכו'.

לאחר בחירת התמונה ממספר אופציות, אנחנו נעצב את ההזמנה לפי הכיתוב והאינפורמציה שתתנו לנו.

 הזמנות בתלת מימד – אנחנו דואגים להכל !

בכדי לראות בתלת מימד, נדרשים משקפיים כחול אדום ופיתוח ההזמנה באיכות גבוהה. אנחנו מספקים גם את שירות הצילום, גם את שירות הפיתוח וגם משקפיים כחול אדום איכותיות בתוך עטיפה איכותית. את המשקפיים ואת ההזמנה מכניסים למעטפה ושולחים לאורחים כמו הזמנה רגילה ו......מחכים לטלפונים!  אנחנו מבטיחים שאף אחד שיקבל הזמנות בתלת מימד לא יישאר אדיש.

אפשר בוק שלם בתלת מימד!

אנחנו בנוסף מצלמים בוק לבת מצווה בתלת מימד מלא וגדול, מודפס באלבום דיגיטלי גדול ומרהיב. ניתן מתוך צילומי הבוק לבחור תמונה להזמנה ולמעשה, מחיר צילום ההזמנה והעיצוב כבר כלול בתוך הבוק. כל אחד יכול היום להפיק הזמנות בתלת מימד, הטכנולוגיה כבר זמינה, כולם כבר ראו את "אווטאר" והפקת ההזמנה בתלת מימד היא מהירה כיפית ואיכותית.
 כמובן שניתן לצלם בוק בת מצווה או בר מצווה או כל צילום אחר בשיטה הרגילה ולא בתלת מימד.

הזמנה דיגיטלית

אפשרות מדליקה לעיצוב הזמנה היא הזמנה דיגיטלית לאירועים בעזרת מערכת מיוחדת להפקת הזמנה דיגיטלית און ליין. את ההזמנה הדיגיטלית מקבלים ישירות לוואטסאפ ולמייל. אפשר להכניס את כל הפרטים של האירוע, כולל תאריך האירוע, מקום, שמות החוגגים ואפילו תמונה.
 
אז למה אתם מחכים ?!
 
צרו איתנו קשר עוד היום, בכדי שגם לכם, יהיו הזמנות בתלת מימד הכי יפות ומרשימות שיש.