מצגת אייפד לבר מצווה

מצגת מדליקה לבר מצווה בסגנון אייפד אורבני

הדור הבא של מצגות בר מצווה, הם מצגות שאפשר להכין אותן כמעט לבד. המצגת הזאת מכילה למעשה 40 תמונות שאותן אפשר להכניס למצגת עצמה.  האייפד האורבני מאוד מוסיף למצגת מפני שהיא מציירת צבע ותנועה במצגת עצמה. המצגת יכולה להכיל גם קטעי וידאו ישנים מתוך העבר של חתן הבר מצווה וגם תמונות ילדות מכל הגילאים. במצגת הזאת החלטנו לשלב תמונות מתוך הצילומים שערכנו לטובת בוק בר מצווה ולשלב אותן במצגת עצמה. כמובן שאפשר לשים כל תמונה.

המוזיקה שהחלטנו לשים במצגת, למעשה שיר שמתאר את ההרגשה הפנימית של חתן הבר מצווה, כמה "אחריות" יש על ילד בן 13 שרק עכשיו עלה לתורה.

חשוב לנו מאוד שהמצגת תהיה באיכות HD מלאה, כי אנחנו מבינים שאת מצגת מקרינים בד"כ על גבי מסכי ענק באירוע, ושהאורחים צריכים לצפות באיכות טובה כדי להתחבר למצגת ולתוכן שלה. בנוסף אנחנו מקפידים שמערכת הסאונד שתהיה מחוברת למקרן, היא איכותית מאוד.

מבחינתנו, המצגת היא מרכז האירוע וצריכה לספר לאורחים מי זה הילד שחוגג, על האהבות שלו והחלומות שלו, לכן הוספנו גם כתוביות וכותרות שאפשר להכניס תוך כדי התמונות עצמן. הכתוביות יכולות לספר במילים על כל תמונה במצגת ולצקת עוד תוכן.

אנחנו נשמח לענות על כל שאלה וכמובן להפיק עבורכם מצגת כזאת.

מצגת בר מצווה קונפטי