בוק בשילוב תלבושות מיוחדות

הפייה הטובה - שומרת על העצים, הנחלים ועל החיות בעזרת קסם מיוחד.

בחלק מהקונספט המיוחד לצילומי בוק הבת מצווה החלטנו לעצב תלבושות מיוחדות לצילום.
הצבעים העזים,האביזרים המיוחדים והשילוב המנצח של יער קסום-כל אלה יוצרים אוירה מיוחדת בתמונות,כזאת שנלקחה היישר מעולם האגדות.
התלבושת והקונספט של התמונות, באות לספר סיפור, על פיה או נסיכה קסומה,אשר משוטטת ביער, שומרת על העצים הירוקים, על הנחל ועל החיות בטבע.
בוק תלבושות מיוחדות עשויות משמלות מדהימות, חלקן ארוכות ונפוחות, וחלקן קצרות.השמלות מתאימות לעמידה, ולפריסה על השטח. בנוסף,לכל שמלה סט אביזרים
ססגוני וייחודי,כזה שאין באף מקום.
כל התלבושות והאביזרים עוצבו במיוחד ע"י מעצבת מיוחדת,לפי החזון שלנו.
כל התמונות בבוק ההפקה עוברות עיבוד פוטושופ אומנותי. בעיבוד הזה אנחנו מוסיפים אלמנטים היישר מתוך עולם האגדות:
כנפיי פייה קסומים בשלל עיצובים, כדור בדולח שמאיר את התמונה, עששיות עם אור רך וקסום,יונים לבנות אשר מצטרפות לכל מקום בו הפייה נמצאת,פרפרים ועוד.

השילוב של תלבושת מדהימה ומקורית,צילום בעל דמיון מעוף ויצירתיות ועריכת פוטושופ אומנותית, מוביל בוק בת מצווה מדהים, כזה שלא נראה בשום מקום אחר.
צרו איתנו קשר עכשיו לפרטים נוספים . צרו קשר

הרעיון של שילוב צילומי בת מצווה עם תלבושות מיוחדות לא היה חדש. ראינו את זה בעבר וידענו שזה קונספט לצילום מצויין. אבל  אנחנו החלטנו שניקח את האתגר צעד אחד קדימה, ונחשוב כיצד נגרום לזה לעבוד בצורה הטובה ביותר. רצינו ליצור קונספט מיוחד לצילום בוק בת מצווה, אז החלטנו לעצב תלבושות מיוחדות לצילום. הצבעים העזים, האביזרים המיוחדים והשילוב המנצח של שני הדברים הללו יצרו תמונות מושלמות של בנות המצווה.

אילו תלבושות מתאימות במיוחד לבוק?

ראשית, חשוב להדגיש שלכל תלבושת אפשר להוסיף כנפיים או ללא כנפיים, זה תלוי במה שכלת הבת מצווה אוהבת.

תלבושת הפיה השחורה והשובבה:

מרגישה הרפתקנית? בחרי ללבוש עבור הצילום את הפיה השחורה השובבה
תלבושת הפיה השחורה  יש לו את האיזון המושלם של חמוד ושובב מפני השפיה עצמה מאוד יפה, אבל היא משתמשת באלמנטים מכושפים כמו עורבים, ברקים, וכדורי בדולח שאותם אנחנו מוסיפים על התלבושת בפוטושופ. אפילו סוס מכושף משתתף בקסם. אנחנו מאתגרים לבחור את התלבושת הזאת הזו לצילום שלך ולראות מה תוכלי ליצור ביחד עם הצלם.

תלבושת הפיה הלבנה והטובה:

מי לא אוהב פיה מתוקה וטובה? אולי תרצי להפוך בצילום שלך, לפיה שמצילה את כל היער.
הפיה הטובה והלבנה היא דמות אמיתית בסיפור,  הפיה היא אחת היצורים הבודדים שיכולים לעשות כל דבר, ולעתים קרובות היא מוצגת כגיבורה. בתלבושת הפיה הלבנה והטובה תקבלי כתר עם קריסטלים מנצנצים, וחצאית ענקית שאיתה תוכלי לשבת ולפרוס על כל הארץ. נוסיף לתלבושת אלמנטים של יונים קסומות, כנפיים, נשיפות קרח ועוד… התלבושת הזאת מאוד ממולצת וקסומה.  

תלבושת הפיה האדומה:

צילום בוק בתלבושת פיה מהממת וקסומה עם כנפיים אדומות ותפוחים אדומים וקסומים. בניגוד לסיפור של שלגייה, אצלנו התפוחים טעימים ויפים, התפוחים מונחים על מראה מכושפת שמצטרפת כאביזר לתלבושת האדומה. החצאית המרהיבה, הזר האדום לשיער ובוקה הפרחים האדומים יוצרים ביחד צבעים עזים בתוך היער שכולו ירוק ומבליטים את הקסם שבתמונות. זאת תלבושת לילדה שרוצה מאוד לבלוט בבוק שלה.

תלבושת לצילום בסגנון הפיה הכחולה:

תלבושת הפיות הכחולה היא בחירה מושלמת לילדת בת מצווה שרוצה להתחפש לדמות מעולם האגדות. זוהי בגד יפה, אלגנטי וקלאסי שיגרום לה להרגיש שהיא חיה בספר סיפורים. תלבושת הפיה הכחולה היא הלבוש המושלם לילדה שרוצה להיות שקועה בעולם האגדות. התלבושת עשויה מחומרים מדהימים שיגרמו לה להרגיש שהיא חיה באגדה.התלבושת מורכבת משמלה אלגנטית העשויה שיפון ותחרה בעיצוב פרחים. לשמלה יש גם זר ראש כחול יפהפה שמעניק לה יותר פירוט וגורם לה להיראות אפילו יותר מרהיב. על החצאית הארוכה. החגורה על השמלה העשויה מאבני ענבר כחולות משלימה את המראה ומעניקה לה מגע אלגנטי.

התלבושת הסגולה :

צילום על גדות הנחל הוא סגנון צילום שאינו נפוץ בד”כ. כאשר מצלמים בסגנון זה, צלמים משתמשים בדרך כלל בחצובה ובחשיפה ארוכה כדי לצלם תמונות עם כדורי אור קסומים. הצילום של נערת בת המצווה עם תלבושת חצאית סגולה על גבי הנחל הוא צילום יפהפה. זה לוכד את הקסם של הרגע הזה.האור מהנחל קולט את החצאית הסגולה שלה וגורם לה להיראות כאילו היא זוהרת בשדה של פרחים.

מגוון גדול ונוסף של תלבושות לצילום בוק בת מצווה:

בעזרת חצאית או שמלה חדשה, הצילום יכול להיות הרבה יותר מעניין.
הסגנון הפופולרי ביותר לשמלת בת המצווה הוא בסגנון נסיכותי עם שכבות של בד וחצאיות בצבעים שונים. גם השרשראות לראש פופולריות מאוד וכן אביזרי שיער בצורות וגדלים שונים. יש גם עוד המון אביזרים שמתעדכנים כל הזמן, כמו סגנונות שונים של זרי פרחים לשיער או כתרים עם נגיעות קסומות.אנחנו כאן כדי ליצור עבורכן את התלבושות הכי מיוחדות וחדשות שיש, בכל פעם מחדש.