מצגת לבת מצווה וקליפ שלטים

המצגת המושלמת של נגה וקליפ שלטים בהפתעה

איזה כיף זה לחגוג 12 שנים? ועוד יותר כיף זה להפיק מצגת להקרנה באירוע שלכם, שתישאר כזכרון לעוד המון שנים. למען האמת? כמעט כל אחד יכול להפיק מצגת. אבל החוכמה היא להפיק מצגת שתהיה מעניינת, קצבית, מדליקה ומעניינת. פה מגיעה המומחיות שלנו.
ההורים של נגה ביקשו מאיתנו להפיק מצגת מותאמת אישית לנגה. עם האהבות שלה התחביבים שלה ובעיקר עם כל האנשים שאוהבים ומכירים אותה כבר 12 שנים.

כיצד תיכננו את המצגת?

ביחד עם המשפחה, עברנו על כל הנקודות החשובות, שאותם הם היו רוצים להציג באירוע הבת מצווה. הבנו שאמנם החלק של תמונות הילדות הוא חשוב, אבל בעיקר חשובים האנשים שאוהבים אותה, ועליהם היינו רוצים לתת דגש. לכן החלטנו שאת חלק תמונות הילדות נעשה בקצרה והחלק העיקרי יהיה קליפ השלטים. כלומר המצגת של נגה מחולקת ל-2 חלקים.

חלק תמונות הילדות

למעשה, ביקשנו מהמשפחה לשלוח לנו בסביבות 40 תמונות ילדות ומספר סרטוני וידאו, שאיתם נערוך את המצגת. ידענו שזה הולך להיות חלק קצר, ולכן לא היינו צריכים יותר מידי חומרים. אבל בהחלט רצינו להראות את תהליך הגדילה של נגה. להראות את ההורים, המשפחה, התחביבים והטיולים.
את כל אלו ערכנו בעזרת גרפיקה מיוחדת, שיר קצבי, והמון יצירתיות.

חלק קליפ השלטים

בחלק הזה, בחרנו שיר שיתאים לנגה. לאחר מכן, ביקשנו מהמשפחה לרשום בטבלת אקסל את כל בני המשפחה והחברים שאמורים להשתתף בסרט. לכל אחד מהם שיבצנו שורה מתוך השיר וכתבנו מה אמור להיות בשלט שהם מחזיקים. לאחר שכל הקטעים וחומרי הגלם התקבלו מהמשפחה,הכל נשלח לנו בסדר כרונולוגי לאולפן העריכה. וכאן התבצע הקסם האמיתי.
סיכרנו את כל הקטעי והשלטים בדיוק לפי המוזיקה והמילים של השיר, על הביט. הוספנו המון אפקטים ומעברונים מעניינים שיוסיפו עניין לקליפ. עטפנו את הכל בהמון מקצועיות ויצירתיות והפקנו קליפ שלטים בהפתעה מכל המשפחה והחברים. במקום סתם ברכות של מזל טוב, קיבלנו קליפ דינאמי ואינטראקטיבי.

אופן ההקרנה של המצגת

אמנם המצגת יצאה מאוד יפה, אבל אם לא נקרין אותה בצורה טובה, לעולם לא נוכל להנות ממנה באמת. לכן הבטחנו מספר דברים ביום האירוע:
וידאנו שהאולם חשוך. אחרת לא יראו כלום במסכי הברקו. בדקנו שהסאונד גבוהה. אם הסאונד לא יהיה גבוה מספיק, האורחים יתחילו לדבר בינהם ולא יתרכזו במצגת. בדקנו שהמלצרים באולם לא מסתובבים תוך כדי הקרנת המצגת. וביקשנו מהתקליטן להכריז על המצגת לפני הקרנתה כדי לרכז את תשומת הלב. המצגת הייתה הצלחה וכל האורחים לא הפסיקו להחמיא!
אתם מוזמנים להנות מהמצגת של נגה.


מצגת לבת מצווה | קליפ שלטים לבת מצווה | נגה