מצגת בת מצווה וצילומי בוק

המצגת המהממת של קרני בשילוב צילומי הבוק

אם כבר בת מצווה, איך אפשר בלי צילומי בוק ומצגת? ואם מפיקים אצלנו את שתיהן, רק מרוויחים. אז ההורים של קרני פנו אלינו להכין מצגת, אבל הסבירו שזאת לא צריכה להיות סתם מצגת רגילה, אלא הפקה מלאה, שמחה קצבית ומתוקה, בדיוק כמו שקרני, כלת הבת מצווה.
כמובן שאנחנו הראשונים לקחת את האתגר. ולאחר מספר ימים, קרני בחרה אותנו גם לצילומי הבוק בת מצווה שלה. איזו חגיגה!
החלטנו להפיק לקרני, לא רק תמונות ילדות אלא לשלב במצגת את צילומי הבוק שלה. סגנון הבוק שהיא בחרה זה בוק בת מצווה אורבני 
כיצד הפקנו את המצגת?
השלב הראשון הוא תמיד תיכנון תיכנון ועוד פעם תיכנון. אי אפשר להתחיל להפיק מצגת בלי להבין מי הוא קהל היעד שלנו, מי עומד לצפות במצגת, מי הם האורחים וכמובן, הכי חשוב, מה כלת הבת מצווה רוצה להראות במצגת האישית שלה.
לאחר שהבנתי שקרני רוצה להראות את החברות, את התחביבים את הטיולים והמשפחה שליוותה אותה במשך השנים, אספנו את החומרים בהתאם.

כיצד אספנו את החומרים?

לשם כך, לקחנו את כל חומרי הגלם של קרני מסך 12 השנים, וחילקנו לנושאים. כשמחלקים לנושאים, מאוד קל להבין כיצד לבנות את המצגת. הנושאים שבד"כ בוחרים הם ילדות, ימי הולדת, טיולים בארץ ובחול, תחביבים, חברות ועוד... לכן מלאכת איסוף החומרים היא מאוד חשובה. בנוסף, ביקשנו גם קטעי וידאו, שיתבלו את הסרט בהומור ותנועה.

כיצד בחרנו את השירים?

לקרני יש טעם מוזיקאלי מובהק והיא יודעת בדיוק אילו שירים היא רוצה להכניס במצגת שלה. לכן הבחירה היתה שלה. מה שאנחנו עשינו זה להתאים את השירים שהיא בחרה לנושא. למשל השיר STORY OF MY LIFE מתאים לחלק הילדות והשיר 24K מתאים לחברות.

כיצד ערכנו את הגרפיקה?

בחרנו את הגרפיקה לפי הנושאים במצגת. למשל חלק הילדות היה משולב עם גרפיקה עדינה כמו אלבום תמונות נפתח. וחלק הטיולים, בתוך גרפיקה של טבע ונחל.
בנוסף החלטנו להפתיע את קרני, ולהפיק "ברכה" מהחתול האהוב עליה פיגארו.
כשקרני ראתה את פיגארו מברך אותה, היא התרגשה וצחקה מאוד!
את הברכה הפקנו בעריכה תלת מימדית ממוחשבת ומיוחדת.

כיצד שילבנו את צילומי הבוק?

ביום הצילומים הבאנו מצלמת וידאו מקצועית DJI כדי לפתוב את הרגעים המיוחדים בצילומי הבוק שלה, בנוסף לצילומי ותמונות הסטילס. קרני שיתפה פעולה עם העניין, רקדה, קפצה וחייכה למצלמה, ובכך הצלחנו לתפוס את ה וויב של הצילומי בוק בת מצווה.
 
אתם מוזמנים לצפות במצגת המהממת ביותר תראו.

מצגת בת המצווה של קרני | בוק בת מצווה אורבני