המצגת של SHINE בשילוב ברכות

מצגת בת מצווה מושקעת בשילוב ברכות מהחברים והמשפחה

כשהתבקשנו להכין מצגת בת מצווה עבור SHINE ידענו שחלק הברכות יהיה החלק הכי חשוב במצגת. כל המשפחה והחברים אוהבים את SHINE ולכן רצו לברך אותה באופן אישי.
אין ספק שברכות יכולות לשדרג מאוד את המצגת, אבל מצד שני, צריך לבדוק שהם ישולבו בצורה קצבית ויפה. לכן החלטנו ליצור מצגת שתשלב גם תמונות ילדות וגם ברכות ולשזור את הכל ביחד.

כיצד תיכננו את המצגת?

בשלב הראשון קבענו מה יהיה אורך המצגת, כמה תמונות ייכנסו וכמה סרטוני וידאו. האורך חשוב, בכדי לדעת שהמצגת לא תהיה ארוכה מידי, ולא קצרה מידי. אנחנו תמיד אוהבים להשאיר במצגת "טעם של עוד". ולכן אנחנו מכוונים את המשפחה לכמויות חומרים הגלם הנכונים בהתאם לנסיון שלנו.  

כיצד נאספו חומרי הגלם?

היה צריך לעבור על מאות של תמונות בכדי לשלוף את התמונות הכי יפות ומעניינות. הדגל הוא על תמונות שמספרות סיפור. צריך לדעת שמאחורי כל תמונה יש עולם ומלואו, אבל אסור להיסחף למספר רב מידי של תמונות, כי המצגת עלולה להיות ארוכה מידי והקהל עלול לאבד עניין. לכן בדקנו את התמונות והחומרים שנשלחו  שהם הכי מתאימים שאפשר למצגת.
בנוסף גם ביקשנו מספר קטעי וידאו ישנים מהילדות, שהם לא ברכות.

כיצד נבחרה העטיפה הגראפית למצגת?

כדי לבחור גרפיקה למצגת,שלחנו דוגמאות של גרפיקה למשפחה, בכדי שהיא תבחר את הגרפיקה הכי מתאימה עבורה. יש לנו מספר גדול של אופציות ואפשרויות ולכן כל אחד יכול לבחור את הגרפיקה או שילובים של גרפיקה בהתאם לטעם האישי.

כיצד שילבנו את הברכות במצגת?

כאן מגיע האתגר האמיתי, לתת לכל המשפחה והחברים את המקום שלהם במצגת, ומצד שני לדאוג שהיא תזרום ותפתיע כל פעם מחדש. לכן החלטנו לא לקבץ את כל הברכות במקום אחד אלא לשזור אותם כחוט השני בין תמונות הילדות וקטעי הוידאו. בצורה הזאת מי שצופה בסרט יכול להנות מ-2 העולמות, גם סרט חיים שכאלה, וגם ברכות שכולם מחכים להם, במיוחד מי ששלח ברכה באופן מיוחד.
 
אתם מוזמנים לצפות במצגת הכי מושקעת שתראו
 

המצגת בת מצווה של SHINE | מצגת ילדות וברכות