מצגת לבת מצווה עם קריינות

מצגת קצבית, מצחיקה ומושקעת, עם קריינות של כלת הבת מצווה

וואו! איזו מצגת מהממת זאת הייתה ואילו מחמאות קיבלנו מהאורחים שצפו במצגת של עדי! אם לומר את האמת, זאת מצגת ממש לא שיגרתית, כי שילבנו בה הרבה יותר מ"סתם" תמונות ילדות כמו במצגות רגילות :
המצגת של עדי מכילה תסריט אמיתי! במקום רצף כרונולוגי של גילאים, שילבנו סיפור חיים מלא של כלת הבת מצווה. כיצד היא נולדה, מה היתה החוויה שלה כילדה קטנה, כיצד היא מסתדרת עם האחים ואפילו כיצד ההורים שלה הכירו. את כל האינפורמציה הזאת אספנו לכדי טקסט שכתבנו עם המון הומור ויצירתיות.
לאחר שכולם היו מרוצים מהתסריט, הגענו לחלק של ההקלטות. רצינו שהסרט יהיה אותנטי ויסופר מנקודת המבט של הילדה. לכן רצינו שעדי בעצמה תקריין בתוך המצגת. הזמנו את עדי ליום של קריינות אצלנו באולפן, וישבנו איתה בכל משפט ומשפט בכדי שהקריינות תהיה יפה וזורמת.
לאחר מכן, אספנו ביחד עם המשפחה של עדי תמונות ילדות וקטעי וידאו מהרגע שנולדה, ועד היום, במשך 12 שנים. ידענו גם בדיוק כמה תמונות אנחנו צריכים לפי הקריינות ווידאנו שהכל יתאים אחד לשני.
החלק העיקרי לאחר איסוף החומרים, זה שלב העריכה. בעריכה יכולנו לקחת את הקריינות, את התמונות ילדות של עדי והוספנו על הכל אפקטים גרפיים מיוחדים, שעדי אהבה במיוחד. למעשה כאן נוצרה החבילה הגראפית למצגת שקובעת כיצד כל חלק ייראה, באיזו עטיפה נעטוף כל תמונה ומה היא האווירה של כל נושא במצגת. רק כשכל אלו מוכנים, אפשר למעשה לחבר את הכל לכדי סרט אחד. וכאן בעצם זאת האומנות שלנו : לקחת את כל חומרי הגלם ולשלב הכל לכדי סרט אחד יפה.
כמובן שאת המצגת שלחנו למשפחה בכדי שיוכלו לעבור עליה, ולבדוק שלא שחכנו משהוא או פיספסנו.
כאמור, המצגת בת מצווה של עדי הוקרנה ביום האירוע שלה על גבי מסכים ענקיים, וצברה המון מחמאות וכפיים. אתם מוזמנים לצפותולגלות בעצמכם.
אנחנו כאן כדי לעזור בכל שאלה.
 
 

מצגת לבת מצווה של עדי - "זאת המצגת המושלמת ביותר שראיתי!"