מצגת בת מצווה טיק טוק tik tok

מצגת מדליקה וקצבית במיוחד תיק תוק

אפליקציית הטיק טוק היא האפליקציה הפופולארית ביותר בקרב בנות 12 ובנות מצווה. איך כמעט אף בת מצווש שאין לה ערוץ תיק תוק TIK TOK משלה, שם היא מעלה סרטונים מחיי היום יום, ריקודים, בילויים עם חברות ועוד.. החלטנו שהגיע הזמן ונרים את הכפפה וניצור לכבוד אירוע הבת מצווה, מצגת בת מצווה תיק תוק מהממת, שתהיה מורכבת מכמה חלקים :
החלק הראשון יהיה חלק תמונות הילדות, שם למעשה נשלב תמונות ישנות של כלת הבת מצווה, תמונות מחיי היום יום, תמונות עם המשפחה, החברים, תמונות מהארץ ומהעולם וגם תמונות מחיי היום יום. החלק השני והיותר מעניין זה חלק שבו מופיעים סרטונים הטיק טוק במצגת. בחלק הזה נבקש למעשה לשלוח לנו את הסרטונים הכי מעניינים בערוץ הטיק טוק של כלת הבת מצווה, ואנחנו משלבים אותם במצגת שלה, עם המון מוזיקה קצבית ומתאימה, אפקטים מיוחדים והעיקר בזרימה טובה של כל הסרטונים שמחוברים אחד לשני בעריכה מיוחדת.
לאחר שהמצגת מוכנה, אפשר להקרין אותה גם באולם האירועים, באירוע הבת מצווה, וגם בטלוויזיה בסלון עם מספר אורחים מצומצם. חשוב מאוד לכבות את האורות באולם בכדי שהאורחים יוכלו להתרכז במצגת ולא בדברים אחרים מסביבם באירוע עצמו. באולם עצמו וגם אפילו בהקרנה בבית, חשוב שהסאונד של המצגת יהיה מאוד גבוה, בכדי שצופים יתחברו לקצב ולמקצב של המצגת עצמה.
נשמח לענות על כל שאלה שקשורה למצגות וכמובן להפיק עבורכם מצגת מושלמת כזאת.

מצגת בת מצווה תיקתוק | tik tok | מדליקה וקצבית