לילדה יש בת מצווה ולא יודעים מה לקנות לה? הפתיעו בבוק מיוחד לבת מצווה

יש לכם ילדה מתבגרת בבית? אתם בטח מרגישים כבר את בת המצווה שלה הולכת ומתקרבת.

בימינו זהו אירוע שצריך לציין אותו בצורה משמעותית שלא כמו בעבר, והיום בת מצווה היא אירוע שבנות מתכוננות אליו זמן רב, מתכננות אותו, חושבות על המתנות שיבקשו, בקיצור... עסק לא קטן שנושא הוצאות לא מעטות להורים.

בין המתנות שמקובל לקנות לילדה לבת מצווה אפשר למצוא כמובן טיול לחו"ל לצד אירוע מושקע, ביקור בספא עם חברות ועוד. אנחנו נמליץ על שתי מתנות שיישארו עם הנסיכה שלכם גם הרבה אחרי הבת מצווה - בוק לבת מצווה והזמנות לאירוע שהיא תעצב בעצמה!

עיצוב ההזמנות - ערבו את הילדה בהכנות

כמובן שכחלק מההכנות לאירוע עצמו יש צורך בעיצוב הזמנות. במקום לבחור בשיטות הרגילות להכנת ההזמנות, בחרו בהזמנות בעיצוב האישי שהילדה תוכל להכין לבד (תחת פיקוחיכם כמובן… בכל זאת היא עוד לא מעצבת), כך תוכלו לשתף אותה ולגרום לה לקחת חלק בהפקת האירוע. מעבר לכך, היא תוכל לבחור איזה עיצוב שעולה על רוחה ולהתאים אותו לסגנון שלה - אם תרצה להוסיף תמונות, ציורים, מדבקות וכל מה שרק תרצה. לאחר שהדפסתם את ההזמנות לבת מצווה, קנו מסגרת יפה לתמונה והכניסו בפנים את ההזמנה שהכנתם. מזכרת שתישאר לעוד שנים ארוכות.

המתנה המקורית שנשארת כמזכרת לכל החיים

כל המתנות הללו אמנם שוות וכיף לקבל אותן בכל גיל אבל יש מתנה אחת שיכולה להישאר עם הבת שלך שנים רבות ולהוות מזכרת אישית ומרגשת לה ולכל המשפחה - מדובר בבוק, אלבום תמונות אישי ומושקע שניתן להעניק לילדה, הנערה המתבגרת כמתנה לבת מצווה, והיא נחשבת מתנה שווה ביותר.

במהלך צילומי הבוק הילדה נהנית מיום צילומים ארוך וגדוש אירועים והתרגשויות, במהלכו מאפרים אותה ומלבישים אותה, היא עוברת סשן צילומים עם צלם מקצועי ובסופו של יום היא נהנית לא רק מהחוויה בה היא נמצאת במרכז הבמה ובאור הזרקורים, אלא גם נשארת עם מזכרת מרגשת, אלבום תמונות אותו תוכל להציג בגאווה ולהראות לכל חברותיה, לבני משפחה וגם להיזכר בו כעבור כמה שנים.

כמובן שלאחר צילום הבוק ניתן לבחור את התמונות המוצלחות ביותר ולשלב אותן בהזמנה לבת מצווה שהכנתם.

אין ספק שאנו חיים בתקופה בה הורים יכולים להעניק לילדיהם הרבה יותר ממה שהם קיבלו כילדים. אנו עדים בשנים האחרונות לפריחה בתחום הפקות האירועים כאשר נישת אירועי בת המצווה תפסה תאוצה והפכה לנחלת הכלל.

ואם עד לא מזמן כמעט רק הבנים נהנו מאירוע גדול ומרשים הרי שהיום אירועי בת מצווה נחשבים מפוארים לא פחות עם אין סוף אפשרויות עיצוב ואטרקציות חדשות שנכנסות לשוק ומאפשרות למשפחה לחגוג את טקס בת המצווה בצורה המרשימה ביותר האפשרית.

לסיכום, בעידן של היום טקס בת המצווה נחגג בצורה מפוארת לא פחות מאירוע בר מצווה לבנים ונהוג כיום לפנק את החוגגות הצעירות במתנות מקוריות ברמה גבוהה, כאשר האפשרות להפיק בוק מקצועי ולהישאר עם אלבום תמונות מודפס לבת מצווה מושקע ואיכותי, הוא רעיון מקורי ומרענן שאינו עולה כל כך הרבה ויכול להיות פתרון מצוין עבור הבת שלכם המגיעה לגיל המתאים.