הפקת בוק הבת מצווה של הדר

הפקה שמשלבת המון אקססוריז, פיות, חצאיות קסומות, זרי ראש מעוצבים ועוד המון הפתעות.

חדשנות ומקוריות, אלו 2 הדברים שעומדים לנגד עיניי כשאני מתכנן הפקה חדשה. לכן אני עובד ימים ולילות, עם מעצבות מהארץ ומהעולם להביא להפקה שלי את הכי מיוחד ומקורי. מבחינתי, כל בוק בת מצווה הוא הפקה בפני עצמה. אין אף פעם בוק שדומה לקודמו. כשמצלמים בטבע אמיתי, יער גדול, עם נחל זורם, שכל פינה שבו היא עולם ומלואו, רק אז אפשר לחוות את העוצמה האמיתית שבתמונה. צילום על גבי "רקעים" מלאכותיים לדעתי הוא הדבר הכי פחות נכון לצילומי בוק בת מצווה מפני שאז הבוק הופך לשבלוני, התמונות נראות תמיד אותו הדבר מילדה לילדה, והצילום הופך לסוג של "פס ייצור" ולא הפקה מקורית עם דמיון ויצירתיות. 

הדינמיות שבטבע מאתגרת אותי כל פעם מחדש וגורמת לי לחשוב "מחוץ לקופסא" ולהוציא תוצאות מרשימות ומיוחדות. כמובן חשוב להדגיש שאני לא עובד עם "צלמי משנה" , אלא הצילום הוא אחד על אחד, איתי או עם מירב אישתי במשך 4 שעות מלאות. לכן סוג הצילום נקרא "צילום בוטיק". כשלכל ילדה יש את החלומות שלה, השאיפות שלהם והעדפות שלה. אתם מוזמנים לצפות בהפקת בוק שאותה אנחנו מפיקים בד"כ. זה לא "בוק בהפקה מיוחדת" אלא הבוק שאותו אנחנו מפיקים ל-95 אחוז מהבנות שמצטלמות איתנו. 

אנחנו מביאים מזוודות ענקיות שמכילות חצאיות קסומות שנתפרו ע"י מעצבת, זרי ראש מעוצבים שאי אפשר להשיג בחנויות, אקססוריז כמו מצלמת וינטג', בלוני הליום, בלוני בועות, עששיות, פרחים לשיער, זר בוקה מעוצב, צעיפים שעפים ברוח, אפקט נשיפת נצנצים, כנפיים אמיתיות וכנפיים מעוצבות בפוטושופ ועוד המון הפתעות. אנחנו מזמינים אתכם לצילומי בוק בת מצווה הכי מקוריים ומיוחדים שתראו. התקשרו כבר עכשיו בכדי לקבוע תאריך לצילום.