בוק עם תלבושת "הפייה השובבה"

כי לא כל הפיות טובות...

כצלם, אני תמיד מנסה לחדש וליצור קונספטים שעוד לא נראו בשום מקום אחר.
כחלק מהרעיון שחלמתי עליו, החלטתי ליצור קונספט שנקרא  Good Faeries Bad Faeries בהשראת הסופר והצייר Brain froud. הספר מספר למעשה על 2 סוגי פיות : הפיות הטובות והפיות הרעות. החלטנו, שאמנם בנות המצווה מאוד אוהבות את הפיות שלנו, אבל יש גם פיות אחרות, פחות טובות, יותר שובבות. ביקשנו ממעצבת מדהימה ליצור עבורנו פיה מסוג אחר.
בתלבושת המיוחדת אפשר לראות שמלה בצבע שחור, עליה משולבים פרחים בצבעים של אדום-סגול כהה. ממש חגורת פרחים קסומה. השמלה היא קצרה יותר משמלת הפיות הטובות, ונפוחה יותר. בנוסף, עוצב עבורינו כתר משלים מיוחד. הכתר בנוי גם מפרחים, עם קרניים של פייה רעה, יהלומים שחורים ועוד אלמנטים שמדגישים שמדובר בפיה מזן אחר לגמרי.
את התלבושת משלימה עבודת הפוטושופ, שבניגוד לפיה הטובה, כאן הכנפיים בצבע שחור, האווירה היא אפילה, עם עשן קסום, שילוב של עורבים וציפורים מסתוריות, שדונים, עצים עם ידיים, גזעים מדברים ועוד... את עבודת הפוטושופ תיכננו כך שתאים במיוחד לתלבושת המיוחדת הזאת. אין ספק שהתוצאה מרשימה. אנחנו יודעים שכנראה בנות המצווה יבחרו בתלבושת הפיה הטובה, אבל זה לא אומר שאין עוד פיות אחרות בעולם ויש גם את האופציה הזאת.
ניתן לשלב את התלבושת בנוסף לצילומי בוק בת מצווה או בנפרד. הפקת התלבושת הפיה השובבה היא בתוספת תשלום ובד"כ משולבת עם ה"פייה הטובה".
פנו אלינו לפרטים נוספים. אנחנו כאן עבורכם.