איך בוק נולד?

Ptoga - Photography HTML Template

יום צילום שכולו חוויה
בואי ותראי איזה כיף הולך להיות

אז כבר כמה שנים תיכננת את צילומי הבוק שלך, בדקת, ראית, חקרת, והגעת אלינו. איזה כיף! בהחלט עשית את הבחירה הנכונה. אצלנו הכל מתחיל בך, באהבות שלך, בחלומות שלנו, ובמי שאת באמת. הדבר הכי חשוב זה לבחור את הבוק הנכון עבורך, ואנחנו כאן בכדי לתת לך את החוויה הכי טובה בעולם.

בוקים לבנות מצווה

איפור ושיער
מתחילים את היום בפינוק

את היום המושלם שלך, נתחיל באיפור בסטודיו מפנק, עם מאפרת ומסרקת מקצועית, שיתנו את הטאצ' המושלם, בכדי שתיראי ותרגישי במיטבך

צילומים לגיל 12

אנחנו דואגים להכל
אקססוריז ובגדים

ביום הצילום נתאים לך שמלות מעוצבות, חצאיות, כובעים, אביזרי גראפיטי, חולצות ועוד המון הפתעות. הכל בהתאם לסגנון הבוק שאותו בחרת. אנחנו תמיד מחדשים בטרנדרים הכי חמים.

צילומים ילדים

הצוות המנצח
רונן ומירב

אז מי יצלם אותו ביום הגדול? אנחנו אלו שנלווה אותך ביום הצילום, רונן ומירב. אנחנו לא עובדים עם אף צלם חיצוני. כל שאת יכולה להיות בטוחה שתקבלי את היחס הכי אישי, את הסבלנות, ואת 18 שנות המקצועיות שלנו בבוק המושלם שלך.

צילומי ילדים לגיל 12

אלבום מושלם
כשאומנות פוגשת יצירתיות

סוף היום הצילום המרגש הוא רק ההתחלה שלנו. אנחנו עורכים את התמונות בצורה אומנותית בכלים הכי חדשים היום, כולל עריכות AI אומנותיות. את הכל נכרוך באלבום הכי איכותי. זאת תהיה המזכרת הכי מושלמת שלך מבת המצווה.

ה"שאפו'ז"

מה אומרות עלינו הבנות והאמהות?


תפריט הבוקים שלנו   
לתפריט הבוקים

בחרי את החבילה שלך

תוספת לאירוע - בוק קלאסי
בוק קלאסי

בוק טבעי וקליל

  • חבילה מושלמת לבנות שאוהבות צילומים טבעיים ונקיים, עם הבגדים שלהן והאקססוריז שלנו. הצילומים הם במשך 2-3 שעות. ניתן לבחור מגוון של קונספטים מיוחדים. מקבלים אלבום גדול ותמונות ערוכות.
דברי איתנו
תוספת לאירוע - בוק מיוחד כולל תלבושות
בוק מיוחד

כולל תלבושות

  • בוק בחוה עם סוסים? ים שקיעה? אורבני או פנטזיה? השמיים הם הגבול! אצלנו מקבלים בגדים בהתאם לקוספט,תלבושות מעוצבות מיוחדות, אקססוריז והמון סטיילינג. מקבלים אלבום ותמונות ערוכות
דברי איתנו
תוספת לאירוע - סוגרים פינה  
תוספות לאירוע

סוגרים פינה

  • כל כלת במצווה שמצטלמת איתנו, מקבלת הנחה למגוון פינוקים יחודיים שאנחנו מפיקים: מצגת  בסטייל מיוחד - מושקעת וצבעונית, סרטוני הזמנה דיגיטליים, מערכת אישורי הגעה, ספר אורחים, הגדול קנווס, הקלטות שירים באולפן ועוד המון הפתעות. זאת ההתמחות שלנו, ואת תקבלי את הטוב ביותר.
דברי איתנו

דברי איתנו